Kegel raumenų, kur jie yra ir kaip juos kurti?

Šiame straipsnyje pagrindinis dėmesys raumenų vystymuisi,kurie dalyvauja užtikrinant tinkamą veikimą urogenitalinės sistemos. Net XX amžiaus ginekologas viduryje Arnold Kegel buvo padarė pareiškimą, kad tai yra labai svarbu sustiprinti dubens raumenis ne chirurginiu būdu. Nuo tada, duomenys vadinami jo vardu raumenis. Jie atlieka labai svarbią funkciją - remti gimdos, tiesiosios žarnos ir plonosios žarnos, taip pat šlapimo pūslę.

Tai gali sumažinti šių raumenų tonusą?

1. gimimas, nėštumo;

2. Operacijos atliekamas ant pilvo. Cezario pjūvio įskaitant;

3. Problemos su viršsvorio;

4. Laikas (Amžius šie raumenys, kaip ir visi kiti, pradeda silpnėti);

Kas veiksminga Kegel pratimai?

• šlapimo nelaikymas skirtingais įtampos. Pavyzdžiui, čiaudulys, kosulys, kėlimo sunkiojo svorio ar daro pratimą;

• Su šlapimo nelaikymo - kai reikiapasišlapinti yra toks stiprus, kad jūs neturite laiko gauti į tualetą (bet nepainiokite su pilna šlapimo pūslės - NE pratimai nepadės Pastaruoju atveju);

• Silpnumas iš dubens dienų pristatymas raumenis. Be minėtų simptomų, tai gali net sukelti ptozė dubens organų, įskaitant gimdą.

Be to, mes atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus, kurie jums gali turėti apie mokant duomenų raumenis, taip pat sau Kegel raumenų. Jūs galite būti tikri, kad viskas yra paprasta.

Kaip jūs žinote, kur Kegel raumenų?

Tai daroma labai paprastai. šlapinimosi metu, sustabdyti srautą pakankamai. Jei jūs turite jį - jūs turite rasti tinkamą raumenis!

Ką daryti, jei jūs negalite jausti juos?

Galbūt jūs tiesiog norite labai daugWC strigo. Jei tai ne tas atvejis - jums tikrai reikia apsilankyti pas ginekologą. Arba galite įvesti makšties švarų pirštą ir bandyti jį išspausti. Jei viskas yra normalu, jums jaustis kaip liftų dubens.

Kaip pasiruošti pratimai?

Jums nereikia daryti juos šlapinantis. Tai yra kontraindikuotinas, nes tokie veiksmai gali pasunkinti nemalonius simptomus ir net sukelti skausmą. Prieš pradėdami daryti pratimus raumenų, būtinai pasišlapinti.

Kaip atlikti mokymus?

Paimkite patogią padėtį už jus. Ar sėdint, stovint ar gulint jums bus padaryti. Svarbiausia, kad tai buvo ne per pėsčiomis. Sugriežtinti Kegel raumenų 5 sekundes ir tada atsipalaiduoti. Paimkite 10 iš šių metodų. Tarp jų, trumpai sustabdyti. Nepamirškite kvėpuoti. Priešingu atveju, jūs greitai pavargsta, ir naudos iš tokio naudojimosi mažės.

niuansas

Atliekant pratimus mokymoKėglių raumenys tuo pačiu metu taip pat gali padermė savo sėdmenis ir pilvą. Tai visiškai natūralu. Tačiau verta pabandyti kontroliuoti save tuo metu, ir tai padaryti ne iš apmokyti raumenų įtampos metu, visi kiti buvo atsipalaidavę. Taigi, jūs galite išvengti mėšlungio ir overexertion.

Kaip ilgai turėčiau naudotis?

Tyrimai teigia, kad jūs galite pamatyti pirmuosius rezultatus po mėnesio-onas ir reguliariai pratybose pusę. Užsiimti dukart per dieną ar daugiau didelio našumo.