Kaip pasirinkti makiažas, jei esate linkę į alergijas?

Alergija kosmetikai - reiškinys yra ne taipretas ir gali prasidėti netikėtai. Jūs galite išvengti nemalonių susitikimų: būtina išsiaiškinti, ar jūs turite individualų nepakantumą bet komponentas, ir išmokti pasirinkti alternatyvius būdus.

Gali sukelti dirginimą ir ekologiškasIngredientai (čempionai - eteriniai aliejai), ir sintetinių (Populiariausi alergenai - kvepalai, dažiklių ir konservantų). Daug kas priklauso ne tik nuo komponentų patys buvimą, bet ir jų koncentracijai, ir šiuo atveju gebėjimas skaityti formuluotes beveik nenaudingas. Tačiau minimalios prevencinės priemonės prieš pirkdami naują kremą imtis aiškių stendus.

1. Asmens netoleravimas. Visi ingredientai naudojami kosmetikos produktų gamyboje yra saugios. Nuosavos lėšos yra griežta toksiškumo bandymai prieš išleidžiant. Nepaisant to, sudėtis gali būti komponentų, kurie galėtų sukelti neigiamą reakciją, pvz, jei jie liečiasi su jautrių ir subtilus tokiose srityse, kaip akių vokų ir akių gleivinės odos. Pavyzdžiui reakcijos laikas gali būti susijusi su individualiu netolerancijos vienas komponentas.

2. Produkto tipas. Valikliai yra glaudžiai liečiasi su gleivine, todėl dažnai jie dirgina - tai paveikia fiziologines savybes iš ašarų skysčio akyje sudėtį. Šiuo atveju rekomenduojama naudoti lėšas švelniai valanti, tinka jautriai odai. lėšų lygis taip pat turi įtakos rūgštingumą. Apskritai, tuo mažesnis pH, tuo didesnė dirginimo tikimybė. Ilgalaikio poveikio rūgščioje aplinkoje gyvų ląstelių gali pakenkti ir sukelti uždegimą. Todėl turėtumėte pasirinkti lėšas su neutraliu pH ir atsargiai naudoti produktus su dideliu kiekiu Aha-rūgščių sudėtį.

3. Pakuotės. Patartina atkreipti dėmesį į pakuotės: sudėtinės medžiagos išvardytos jį į pirmąją vietą, kad būtų galima suprasti, jei yra kokių nors joje ingredientai, kad jums netelpa. Ji turėtų būti apie galimus alergenus, kurie paprastai įtraukiami į kvepalų sudėtį sąrašą, iš augalų ekstraktų iš augalų, eterinių aliejų ir aromatinių medžiagų skaičius ir dalyvauja virš tam tikros koncentracijos produkto komplektacijoje. Šios medžiagos yra nurodyta ne sąrašo po kvepalai ( «Parfumuotas») atskirtų kableliais pabaigoje. Kad jie turėtų atkreipti dėmesį į nepageidaujamą reakciją atveju. Norėdami nustatyti kaltininką, būtina kreiptis į gydytoją, kuris atliks specialius tyrimus. Tai naudinga saugoti ir ženklinti nepodoshedshego produktą. Ateityje galėsite palyginti savo sudėtį su įvairiais komponentais kitais būdais, sąrašą, siekiant nustatyti, kokios medžiagos yra abiejuose iš jų. Taigi pašalinimo metodas gali nustatyti, kuri konkreti cheminė medžiaga sukelia reakciją ir būti budrūs.

4. odos reakcija. Svarbu suprasti, kad mūsų oda - ji neatskiriama nuo kūno, ir dažnai jis tampa nuo platesnių procesų būklę rodiklis. Pavyzdžiui, nemalonus paraudimas ir patinimas, odos gali atsirasti dėl kančios liga ar vaistų fone. Nemalonūs simptomai gali būti sukeltas staigaus mitybos įpročių, ekspozicijos pokyčių į potencialiai stipriai alergenų (pvz, dažų), ir taip toliau.

5. Bandymo. Jei reguliariai susiduria su jautria oda, rekomenduojama atlikti paprastą testą dėl individualaus netoleravimo. Tepkite nedidelį kiekį produkto ant vidinio paviršiaus alkūnės lenkimo ir tolygiai paskirstyti. Jei dirginimas neatrodo per dieną, tada įrankis gali būti naudojamas.