12 dalykų gyvenime, kurie skubiai reikia keisti

Norėdami rasti laimę ir ateiti į sėkmę, būtina nustoti toleruoti kai kurių dalykų.

Retai laimė gyventi taip, kad nebūtų ištverti gyvenimo rūpesčius. Kažkas mes negalime pakeisti (lietaus ar kamščių), tačiau yra dalykų, kad mums nereikia kentėti. Mes stengiamės ignoruoti erzinadalykai, bet jie vis dar turi neigiamos įtakos jūsų gyvenime. Atsisakyti toleruoti šiuos dalykus, ir jūs tapsite labiau sėkmingas ir labiau pasitikintys ir galės rasti harmoniją ir laimę.

1. Darbo kad jums nepatinka

Darbe mes praleidžiame daug laiko,beveik pusę savo gyvenimo. Jeigu darbas jums nepatinka, tada jūs eikvoti daug laiko, kuris negali būti grąžinami. Nemylimi darbas veda prie blogos nuotaikos ir sveikatos problemų. Jūs praleisti įdomų ir padoraus darbo, nes ja. Įsitraukti į ką tikrai patinka. Eiti į kursus, gauti antrojo laipsnio, išmokti kalbą - padaryti viską, kad gauti darbą sielai. Bent pabandyti ką nors pakeisti savo dabartinį darbą, gauti iš jo daugiau malonumo.

2. Problemos su finansų

Finansinės problemos dažnai provokuoja stresą irpatirtimi, ir atima mums gyvenimo džiaugsmą. Yra labai rimtų problemų, kurios negalima išvengti, tačiau reikia bandyti ką nors pakeisti. Jūs negalite rasti gerai apmokamas darbo vietas savo srityje? Nesėdėkite skurde, jausmas Atsiprašome už save ir elgtis. Užsidirbkite pinigų su jūsų hobis, tegul moka pamokas, parduoti papildomą medžiagą, organizuoti darbą, kaip kasininko, kol rasite kažką geriau.

3. Kelias į darbą

Mokslininkai parodė, kad ilgą kelionę į darbą darone tik emocinę būseną, bet ir sveikatai. Nesvarbu, ar jūs keliaujate autobusu ar nuosavu automobiliu - valandos, kad jūs išleidžiate kelionėms, yra įtraukta į mėnesius ir metus į priekį. Jei norite būti laimingi, susirasti darbą arčiau namų, ar gyventi netoli biuro.

4. blogi

Mes turime praleisti laiką su žmonėmis išbendraujant su kuriais mes neturime gauti bet malonumą. Vyriausiasis žalingas ištverti pelninga - bent jau jis moka atlyginimą. Bet kodėl gi jūs susidoroti su pavydus, neetišką, agresyvus "draugė", kuri tik tada daro, kad kritikuoja jus, samoutverzhdayas savo lėšomis. Taip, jūs buvote draugai daugelį metų, tačiau ar iš senų laikų atminties, ar ne, kad negatyvumo suma, ji atneša į savo gyvenimą? Jei sunku nedelsiant sustabdyti visus dialogą, paaiškinkite, kad jūs painioti, ir pareikšti iki minimumo bendrą veiklą.

5. Netinkamas komunikacijos

Santykiai tarp žmonių - draugystė, šeima,Pažintys - yra grindžiamas teisingo bendravimo. Nustojus pasikalbėti su šeimos žmogus, tada tegul užpildo santykis dirglumas, pavydą, pyktį ir apmaudą. Sukurti sveiką santykius remiantis atviru ir sąžiningu komunikacijos.

6. saviapgaulės

Visi mes darome dalykus gyvenime, dėl kurių jums reikiaAtsiprašome, tačiau mes ne visada tai padaryti. Ir laikui bėgant, kaltės jausmą gali nuodyti mūsų gyvenimą. Jei nenorite pakenkti jo psichologinę būseną, sustabdyti gulėti sau, prašyti atleidimo ir gyventi oriai.

7. Mess

Pažvelgus žmonėms gyventi, ten yra daug apie taiišmokti. Stop toleruoti chaosą. Padovanoti negraži vazą, kuri yra dulka, laukia vizito davė mano teta, mesti dovanų iš nemalonu jums žmonių, kurie įžeidė ar nusivylęs. Nėra teigiama energija iš tokių dalykų namuose nebus. Tarkime, namas liks dalykus, kurie suteiks jums komfortą, ramybę ir malonius prisiminimus. Jaukus ir švarus namas yra daug gražiau sugrįžti.

8. Daug dalykų

Šiuolaikiniai žmonės mėgsta kaupti skirtingų, kartais netnereikalingų dalykų. Bet kuo daugiau dalykų, tuo daugiau išleidžiama ne tik pinigus, bet ir jėgų, ir laiko. Mes sunkiai dirbame, kad uždirbti pinigus, praleisti jį ir uždirbti dar kartą. Naujų dalykų, bus malonumas jums per dieną ar dvi, ir tada naujumo jausmas yra prarasta ir norite įsigyti kažką naujo. Laikui bėgant, namas surenka daug dalykų, kad jums prisiminti tik per derliaus krūva. Psichologai rekomenduoja ne išleisti pinigus dalykų, ir patirties: Kelionės, koncertai ir meistriškumo kursuose. Jie truks daug ilgiau malonumas. Tai geriau parduoti visus nereikalingus ir pinigai eiti į teatrą.

9. Gyvenimas be poilsio

Jūsų darbas tikrai patinka ir praleistiyra daugiau laiko, nei jums reikia, nereikia net išeiti atostogų. Atėjo laikas kažką pakeisti, kad nebūtų prarasti pusiausvyrą gyvenime. Negalima prarasti įgūdžius, smagiai ir atsipalaiduoti. Mūsų gyvenimas - ne tik namo ir darbą, bet taip pat įdomus, kelionės, pokalbiai su draugais kavinėje.

10. pasiteisinimų

Nežinojimas ir tinginystė dažnai tarnauja kaip pasiteisinimas: "Aš nežinau, kaip tai padaryti", "Aš per daug tingus, kad tai padaryti." Tiesą sakant, tai ne apie tinginystė ir nenoras mokytis kažką naujo ir teroro banalybės "įsukus." Bijome sunkumų ir nesėkmių, kritikos ar pajuokos. Nustoja bijoti ir pradėti veikti, ir jums bus atlyginta.

11. nesveiko gyvenimo būdo

Stop toleruoti savo blogus įpročius. Pamirškite apie rūkymo, alkoholio vartojimo, persivalgymo ir greito maisto. Tai neatrodo taip gražiai, kaip norėtumėte, ir jaustis taip blogai? Tik viena išeitis - pakeisti savo gyvenimo būdą. Nors mokslo proveržio nėra tobula, ir jūs galite gyventi savo gyvenimą tik vieną kūną, taip rūpintis ja.

12. Neigiamas

Kartais atrodo, kad neigiama informacijaišorinis pasaulis yra daug daugiau, nei teigiamas. Naujienos internete ir televizijoje, pasakojimai draugams ir kolegoms, kad į mūsų gyvenimą neigiamas. Agresija yra filmų, muzikos hitai, ir net vaikų karikatūros. Į neigiamą nebuvo įsiskverbti į savo gyvenimą, išjungti kompiuterį ir eiti pasivaikščioti po parką, skaityti gerą knygą, žiūrėti filmą teigiamai įkvepiantis.