10 vyrų paslapčių

Kartais vyrai keistų būtybių. Ir jei jūs esate su savo antrąją pusę gerai, tiesiog negali suprasti vienas kitą, ne tik skundžiasi bendro nesuderinamumo. Tas faktas, kad vyrai ir moterys psichologijaJi turi labai mažas skirtumų, kurie dažnai sukelia konfliktus ir painiavos daug. Po vyrų psichologijos paslapčių žinoti tiesiog gyvybiškai, nes jie yra iš tikrųjų daug aiškiau. Taigi, ką jūs norėjote žinoti apie vyrus, bet nedrįsote paklausti.

1. Taip, jis mėgsta kitų moterų. Bet tai nereiškia, kad jis ketina gauti nuo tavęs. Štai kaip vyrai: net kai nerealiai laimingas su savo ponios, jie vis dar spokso į kitus. Gamta, ką jūs galite padaryti.

2. Kartais tai yra gyvybiškai būtina mūsų pailsėti. Taigi jie eiti į futbolo ar ledo ritulio su draugais, kad mes turime erzina daug. Tiesiog tegul tai padaryti, ir jis sugrįš ", kaip gera, kaip naujas."

3. Įsipareigojimai - sunku jiems. Taip, anksčiau ar vėliau jie susituokti ir negali gyventi be mūsų. Tačiau, norint tai padaryti, jiems reikia laiko, o tai geriau laikyti savaime suprantamu dalyku. Ne tik vyras su Dirstelėję panele protiškai bando ant jos savo vardą.

4. Jie turi būti stipresnis. Nepaisant laipsniško feminizacija, žmogus nori jaustis darbuotojas ir maitintojo. Ne, jums nereikia užbraukti visus savo karjeros pasiekimus ir gyventi tuo viryklė, tiesiog protingesni ir tegul jaučiasi svarbus.

5. Jie iš tikrųjų gali patikti daro namų ruošos darbus. Yra skirtas tik informacijai kieno darbas, kaip "pataisyti maišytuvas" arba "švarios lukšto". Paslaptis yra ta, kad ji leidžia jiems jaustis svarbus, reikalingas ir būtinas.

6. Bėgant metams, jie myli mus labiau. Didžiausia emociniai augimo vyrai - 40-50 metų. Su amžiumi, jie atidaryti antroje pusėje savo naują nominaliąja verte, kas traukia juos iš karto, pastebėti tai, kas nepastebėjo anksčiau. Ir jis yra mažai tikėtina, kad jums pasakyti kažką panašaus, "Brangioji, aš tave myliu vis labiau ir labiau." Ir mums nereikia, nes mes žinome, kad veiksmai, kurie yra svarbesni nei žodžiai.

7. Kartais jie nesupranta, ką sakome ir galvoti. Tai vienas iš pagrindinių jų paslaptis. Bet jie ne visada paklausti dar kartą ir pabandykite suprasti esmę, juk daug lengviau tiesiog pasakyti: "Taip, aš suprantu" arba "Aš sutinku su jumis."

8. Moterys ne už jų vairo baisi. Tokiu būdu, jie nepripažįstami, bet pasitikėk manimi, pasitikiu tavimi su mano automobiliu, visi jos esmė yra šiurpinti. Pasak jų, kelių - iš dori teritorijoje.

9. Viskas, ką jie nori atkurti jaunystę. Ir, žinoma, nenori pripažinti ją, skirtingai nuo mūsų. Bet, patikėkite, jis būtų laimingas, kad vėl savo dvidešimties, dvadtsatipyati- arba bent trisdešimt metų.

10. Duok jam laisvę - gauti harmoningą ir laimingą santykius. Moteris, kuri gerbia ir vertina žmogaus ir jo asmeninės erdvės laisvę yra daug labiau tikėtina, kad laimėti savo širdį visiškai, o ne vienas, kad išsitraukia begalinis tekstinius pranešimus ir žiūrėti savo kiekvieną žingsnį. Taigi keep that in mind.