Ar turiu gyventi tik dėl vaikų labui?

Matydamas šį straipsnį pavadinimą, daugelis nenesiryžta atsakyti, "Žinoma, tai yra verta", galbūt netgi piktinasi, kad toks klausimas buvo įdėti. Bet jei ji ateina iš, galbūt norėsite pažvelgti į situaciją šiek tiek kitu kampu? Mes esame įsitikinę, kad jūs turite gyventi ne tikjūsų vaikas, bet ir sau. Nes žvilgsnis moterų, kurie atsisako viską jūsų gyvenime už vaiko labui ir vaikui, kuriam visi ignoravo - gana liūdna.

1. Jūs iškėlė savo sūnų ramybėje. Jie atmetė vyrų pažangą, teisiami tik už mylimo berniuko. Kaip rezultatas, jis užaugo, kurią sumokėjo jam universitete, nusipirko namą. Jis yra sėkmingas. Bet čia jis jau buvo po 50, ir jis neturi šeimos. Kodėl? Jis tiesiog dėkinga, ir visas mano gyvenimas bando duoti mama skolą.

2. Jūs dirbate dieną ir naktį savo vaiku. Žinoma, aš noriu duoti jam tik geriausia. Taigi jūs ir bandyti uždirbti vieną ar daugiau darbo vietų, sutaupyti iki už mokslą. Ar svajonė savo vaikui tapti gydytoju. Tačiau jis sako, kad jis nenori to daryti. Ar nenori sekti savo vietą ir nori rasti savo pašaukimą, savo asmeninio gyvenimo kelionę. Jūs bandote argumentuoti su savo vaiku, bet veltui. Kaip rezultatas, jūs ginčytis, priekaištai ir net parodyti už viską, kad naudojamas būti padaryta vaikui sąskaitą. Dėl maisto, mokyklos drabužius, vadovavimas. Norite grąžinti visus, kurie investavo į jų palikuonių, tada, kad realizuoti savo svajonę. Ar matote savo vaiką namuose vėl?

3. Jums buvo prenumeratą iš savo asmeninio gyvenimo. Negalima eiti į pasimatymus, jie bijo vesti vyro į namus, paaiškinti savo dukteriai, kad tu jį myli ir nori būti kartu. Mes galvojome, kad jis negalės pakeisti savo tėtį nenorėjo žaloti vaiko psichiką. Kaip rezultatas, dukra užaugo, bet negali duoti mylimam žmogui pristatyti jį motinai. Po to visas mano gyvenimas buvo be žmogaus. Kaip galite dabar? Dukra 40, ji gyvena su jumis, nebuvo vedęs, jūs neturite anūkų.

4. Turite vėlai vaiką. Jums rūpi jo, proteguoti, bando apsaugoti juos nuo visko. Galų gale jau laukia jam. Jūs bandote padaryti jam vunderkindas, suteikiant ant bokalų, siuntimą į kelis Tutoring jį išmokti kalbą. Jais didžiuotis ir paklausti, jei šalis pademonstruoti savo talentus. Kas yra rezultatas? Tai gali sugriauti ir taip nesprendžia, ką jis nori daryti gyvenime. Depresija, skyrybų su žmona.

Čia yra keletas scenarijų pavyzdys. Žinoma, galima sakyti, kad gyvenimas gali kilti iš kiekvieno skirtingai. Tačiau neneigia, kad daugeliu atvejų jo gyvenimo atmetimas vaiko naudai nėra laimė ne jūs, nei jūsų Daze.

Radote kitą prasmę motinystę. Nesukite vaikus į skolininkams, kurie turi tada gyvenimas skirti tėvams. Nedarykite jiems aukas savo priežiūros, nes jie gali būti arba visą gyvenimą bando ačiū, ar surengti protesto sustoti kalbėti su jumis. Tu myli savo vyrą. Tai bus puiki pagalba jums, kai vaikai užauga ir palieka namus, sovyut savo lizdą. Bet jūs galite atbaidyti vyrą likti su jumis, jei visiškai Užfiksuotas vaikams ir tapti ignoruojami mylimuoju.

Mylėti save. Nepasiduokite savo svajonių darbą ar gražią suknelę. Tai nėra būtina keisti kosmetologė ar kirpėją kuratorius. Jei neturite rūpintis savimi, nes jūs turite ką nors duoti kitiems?

Suteikti vaikams galimybę gyventi. tada jie galės kurti, padarė savo kelią į ten, kur jie nori. Ir jūsų tėvų vaidmuo yra paprastas: išsaugoti ir apsaugoti. Ateityje pats vaikas parodys geriausias savybes, kurios yra įtrauktos į jį.