Liejimo namuose: kovų pavojus

"Mama, tėti, aš - laiminga šeima ...", na, dar šunų ir kačių-watchdog-Murchik. Atrodo, kad būti visi laikomi. Bet jūs klystate, net vienas gyvas ir pilnas keleivių jūsų namuose gali būti - pelėsių.

Jie sako, kad pelėsiai atrodo tik vyresnio amžiaus namuose su nesandarus stogų ir drėgnose sienose, bet tai klaidinantis. Liejimo gali gyventi kur nori. Kokios gyvūno tai yra?

Liejimo - rūšies grybų, plitimoSubtilus neršia didžiulių kolonijų, kurios gamina kenksmingų sporas į kambario atmosferą. Tai vienas iš pagrindinių dalyvių biologinių korozijos ir lūžio medžiagų. Tai lengva sunaikinti plytų, betono (supeliję plokštės suyra per keletą metų), lakas. Grybelis gyvena net kosmose titano struktūrų vakuume. Formos izoliuoti Mikotoksinai - cheminių agentų, kurie sukelia galvos skausmą, alergiją, kvėpavimo sutrikimai iki bronchinės astmos, ir daugelis kitų, sunku diagnozuoti ligas. Kartais nutinka, kad pelėsiai veikia net vidaus organų lėtinėmis ligomis sergančių ir žmones su mažu imuniteto.

Namuose laikomi dažniausiašeimos pelėjūnas grybai, Aspergillus ir kladosporium. Kai pasirodo bute pelėsių dauginasi kambario temperatūroje, didelė drėgmė ir prasta patalpų vėdinimui.

Pirma visų pelėsių kaltininkusplieniniai pastatai izoliacinės sienos. Pastatas yra tiesiog gali pūti nuo kondensato gausa šildytuvo. Šis poveikis sukelia polistireno kurie dažnai naudoja mažoms įmonėms, nes jos pigiau.

Užkirsti kelią pelėsių kolonijų išsidėstymą gali būti koreguojant drėgmę kambaryje. Pirkimo drėgmėmačiu stebėti drėgmės lygį butą.

Baldai neturėtų būti sulig siena,kitaip prasta oro cirkuliacija bus sukelti kondensaciją, ir jis savo ruožtu bus puikus namų pelėsių. Dažnai vėdinti kambarį. Tiesiog nereikia įdiegti "ventiliacijos režimą", ir visiškai atidaryti langą arba per trumpą laiką langą.

Net didelis ir mažai funkcinės namuoseturi būti šildomas visus kambarius. Ir remonto metu pasirinkti atsparus vandeniui medžiagos: kalkių-cemento tinkas, Dangos, poliuretano pagrindu ir medienos gydomiems konservanto.

Įsitikinkite, kad į rėmus ir pagal palangės nėrakaupti lietaus vandenį. Hidroizoliacijos turi būti tobula. Atkreipkite ypatingą dėmesį į vonios. Neturėtų būti jokių nuotėkių ir vandens stagnacija kampuose ir po grindjuoste.

Bet tai yra prevencija, jei pelėsiai tapo Jūsų šeimos nare, atėjo laikas drastiškų priemonių turi būti imtasi:

1.

Nusausinkite užterštus paviršius perkeletą dienų, o tada valyti nuo pelėsių ar plauti milteliais ir užkirsti kelią tolesniam įrašą drėgmės. Jei danga gali ištraukti - iškart atsikratyti jos.

2.

Purškimo Musty place biocidų (agentų, kad sunaikinti mikroorganizmus) arba chloro turinčių medžiagų (pavyzdžiui: "baltas"). Ir nepamirškite vėdinti!

3.

Jis gali būti taikomas nuo purslų arbatmedžio aliejaus. Norėdami tai padaryti, sumaišykite du puodelius vandens du šaukštai aliejaus. Spray pelėsių dėmę ir palikite mirkti.

4.

Mentelė valyti pelėsiai nuo lubų arba sienos, taikomos antiseptikas su grunto paviršiaus. Jie perspėja, jos atsiradimui.

5.

Tai padeda atsikratyti pelėsių vario sulfato tirpalą (10 litrų vandens ištirpinama 100 g. Sulfatas). Tiesiog reikia nepamiršti, kad sprendimas gali būti apdorotos siekiant padaryti mėlynos paviršių.

6.

Pabarstykite plotas su pelėsių sodos ir dulksna jį su actu, po to, kai "šnypšti" plauti tą vietą vandeniu.

7.

Jei tik ten buvo pelėsiai - nuplaukite jį su muilu, tai yra šarmų.

8.

Kai pelėsių turi apaugęs kilimas mūšyje patenka sunkiųjų artilerijos - suskaldytą topsheet ir degtų gipso sienos dujų degiklio liepsna.

9.

Norėdami pašalinti pelėsių nuo baldų - ji vykdosaulė, švarus su standžiu šepečiu, nuplauti muilu ir vandeniu ar baliklio ir palikti ji eteryje dieną. Su odos pelėsių yra pašalintas su audeklo skiaute, įmirkyta alkoholio tirpalu.

10.

Bet labiausiai paprastas ir modernus būdas kovoti su pelėsiais yra specialus kovos su pelėsių (Allermold, Biopag D, Consolit 306), kuris gali būti perkamos pasidaryk pats "parduotuvėse.