Horoskopas 2012: Žuvys (vasario 19 - kovo 20)

Žuvys 2012 bus užimtas suvokimas slėpinių. Drakonas atvers jiems paslaptis, kad padės jiems pagaliau surasti savo vietą po saule. Įdomu ir svarbu yra tai, kad jis gali elgtis su įvairių disciplinų - tiek ezoterinių ir filosofija, mokslas, komercinių paslapčių, taip pat intymių paslapčių kolegomis ir artimaisiais. Informacija bus daug, ir jis bus įvairus ir neįprasta, bet kaip jums naudoti jį, šiemet daugiausia priklauso nuo jūsų sėkmės.

Tačiau tai nėra būtina eiti į atvirą šantažą, tai yra įmanoma, šviesos Innuendo ir patarimai įgyti sau ne tik privilegija. Tačiau naujasis oficiali pozicija.

Davatka-Žuvys turi būti suprantami 2012jų pagarsėjęs drovumas ir drovumas neleido jiems pasiekti aukštumų pasirinktos srities. Įgrūsti toli mano kuklumą, imtis už savo paslaugas pinigus jie kainuoja, ir centas mažiau. Jūs turite pasiruošti antrąjį pusmetį, kai galbūt bus sudaryti geriausią pasiūlymą jūsų gyvenime.

Meilės ir šeimos

Žuvis, laisvas nuo santuokos obligacijas 2012 yra ramioje malonumą kitų meilės. Sustoti. Galiausiai, užsiimti sielos paieškos ir suteikti žmonėms galimybę love you, jūs turite stovėti!

Netikėtas susitikimas su žmogaus savo gyvenime gali įvykti iškilminga įvykio ar pietūs, todėl ji netaptų izoliuota savo namuose akvariumą, dažnai išeiti į atvirą jūrą!

Šeimos Žuvys geriau 2012 iš ankstokoordinuoti savo veiklą su savo sutuoktiniu. Jūsų gerai apgalvotos strategijos ir ambicingi iniciatyvos atrodyti keista jam nukristi ant jo galvos, nes jis nežino, ką maniau per mėnesius nuo jų detales. Kartais bando galvoti garsiai, su vyru palaipsniui tapo pripratę prie remonto, verslo, nėštumo idėjos ... iš tikrųjų tai bus jūsų svarbiausias ir patikimas kompanionas!

Karjera ir darbas

2012, žuvis turės imtis patyspapildomas darbas, kad nebūtų prarasti tai, ką jau turite. praktiškai negali būti mokama naujos pareigos bus arba gali būti skatinamas, tačiau nesijaudinkite, labai greitai jums bus suteikta galimybė imtis asmens, kuris jums pakrautas šį darbą vietą. Bet taip pat įgyti vertingų įgūdžių būsimiems siekiams.

sveikata

Žuvis, apsaugoti nervų sistemą, susietisu skirtingais dopingu ir stimuliatorių į kavos ir kitų energetinių gėrimų pavidalu. Naujo savo gyvenimo būdą ir išsiaiškinti, pasukite į sveiko maisto, peržiūros įpročius dietos, mesti cholesterolio. Apskritai, tai geriau eiti į sanatorinio vandeniu. Nebūtinai atvėsti užsienio šalį, galite uždaryti ir kažkur pailsėti, svarbiausia, atsipalaiduoti, pabūti tyloje.

didelė pažanga

Viskas, kas susiję su vandeniu ir pakeitimai busgeneruoti didelį pelną ir sėkmę. Jei jūs nusprendėte pradėti verslą - šie metai yra labiausiai tinka verslui. Pasiekti daug sėkmės Žuvys užsiima aukštųjų technologijų ir interneto srityje.

Taryba už metus

Galvoti daugiau apie savo interesus. Rūpinimasis kitais, žinoma, yra gerai, bet dėl ​​to, jūs galite praleisti kažką savo gyvenime.