7 tragiška istorija apie garsenybių meilės

Įžymūs žmonės mėgsta prarasti ir kenčia ne mažiau nei kiti. Mes jums papasakoti apie Septynių labiausiai jaudinantį ir liūdna istorija apie meilę, už kuriuos visas pasaulis žiūri.

1. Marilyn Monroe ir Joe DiMaggio

Vienas iš žymiausių Amerikos porų 50 -Portretų aktorė ir garsus beisbolo žaidėjas. 1954, mėgėjams buvo vedęs ir rimtai planavo tapti modeliu šeima. Femme šviesūs kerštas tvirtino, kad Džo nori turėti vaikų ir tapti įsipareigojusi moteris namo. Tačiau Marilyn suprasti tai neįtraukė pasitraukimą iš Holivudo. Žinoma, karšta Italijos vyras neturėjo tokio skonį ir net sekso simboliu teisingo statusas apskritai veikė jam kaip raudonu skuduru į jaučio. Pavydas laimėjo meilę, ir tik po 2 metų santuokos pora išsiskyrė.

Tačiau šilčiausi jausmai tarp buvusioSutuoktiniai vis dar išgyveno - visą gyvenimą jie palaiko ryšį ir padėti vieni kitiems. Be to, jis buvo Di Madzhio ruošėsi Monro laidotuves ir jo komandą daugelį metų Pasibaigus aktorė kapo pasirodė šviežios gėlės kaip meilės ir pagarbos ženklas iš buvusio meilužio.

2. Jacqueline ir Dzhon Kennedi

Tai meilės istorija prasidėjo gana pragmatiškai -kandidatas į prezidentus Dzhon Kennedi reikia Parti ir rado jį į garbingas ir išsilavinę Zhaklin buve asmeniui. Vestuvės vyko 1953 - pora atrodė puikiai, tačiau jų laimė buvo didele dalimi yra PR išradimas. Kennedy ne itin rimtai priesaikos žmonai, ir reikalas dešinę ir į kairę, o tikintieji Jacqueline patyrė visus savo nuotykius, ir išliko beveik per smurtinių išpuolių ir operacijų, kurios vykdomos pagal Joną, nes iš jo rimtų problemų su stuburo.

Pabaigoje "50s Jackie kantrybės išpirko ir jiAš nusprendžiau pateikti prašymą dėl skyrybų. Išsaugoti santuoka įtikino savo tėvą teisės ir buvęs diplomatas Dzho Kennedi. Pora liko kartu ir tam tikru savo šeimos laiką padarė vyrauja taika ir meilė - Jonas pradėjo vertiname savo žmoną, ir ji leido jų santykiai pradėti naują lapą.

Bet idilė buvo ne lemta tęstis ilgai - lapkričio 22, 1963 in Dallas smūgis žuvo Kennedy ir tuo pačiu metu baigti savo santykius su Jacqueline istoriją.

Ypač liudytojai tragiškų įvykiųįsimintina gestas ištikimas žmona, kuri nusprendė ne nuslėpti savo kruvinas kostiumą, kad visas pasaulis matė ne tik savo skausmą, bet ir puikus siaubo žudikas nusikaltimą.

3. Dzheyn Birkin ir Serzh Gensbur

Nors Birkin ir buvo pirmoji meilė žvaigždžiųPrancūzų Chanson Serzha Gensbura, bet tiesiog paliko rimtą ženklą ant savo gyvenimo ir darbo. Pora susitiko 1968 metais, o filmavo "šūkį". Iš pradžių jie nekentė viena kitos, o po to, kai situacija smarkiai pasikeitė, ir Jane priešas virto muzikanto trečioji žmona.

Kartu mylimasis praleido 12 ilgų metų, perkurie turėjo laiko gimti jų dukra Charlotte ir garsaus hitu «Je t'aime ... Moi non plus" ( "Aš tave myliu ... aš ne"), kuris kritikavo popiežių asmeniui, kuris, tačiau, tik pridūrė, Pop dainą.

Atskirti tandemas dėl priklausomybės Sergegerti, bet jie vis dar geri draugai ir kolegos - kad Gainsbourg, Birkin parašė savo geriausių dainų. Iki šios dienos, Jane kalba apie buvusiu vyru su dideliu šilumos ir ragina ją labai pažeidžiama, tačiau neįtikėtinai talentingas žmogus.

4. Viven Li ir Lourens alyvuogių

Šis romanas teisingai galima pavadinti biuras -Jis prasidėjo nuo nustatytos tapybos "Ugnies Per Anglijos", kur Lee ir Olivier vaidino įsimylėjėlius. Nepaisant to, kad abu aktoriai susituokė, jie nusprendė spjauti į viską ir pradėti gyventi kartu. Formalumai, kurių skyrybų su kitais savo puses pora nusprendė imtis keletą metų, ir tik tada galėjo užregistruoti savo santykius.

Mes sunaikinti šią gražią istoriją apie dviejų pusių -Lawrence'as kankina pavydi savo mylimojo sėkmės ir Vivienne pradėjo pablogėjimas manijos-depresijos liga, kuri sužlugdžiusioje savo gyvenimą ir galą aistringą santykį su Olivier.

Aktorius gana greitai atėjo į jo jausmus, metų jis vedė ir laimingai gyveno jau 30 metų, bet Lee mirė tik po 7 metų nuo tuberkuliozės ir visą likusį savo gyvenimą ir liko vieni.

5. Madonna ir Sean Penn

Femme šviesūs modernumas ir jo garsusPora susipažino 1968 metais į kino studijų "Warner Brothers studijoje. Romos sumušė greitai - tais pačiais metais pora susituokė. Kartu pora praleido 7 metus.

Jie pasidalijo Penn kaltės - jis niekadaGarsusis už gerą elgesį, bet tomis dienomis ir neturi įveikti visus įrašus: reguliariai gėrė beprotiškai pavydi jo žmona, ir dažnai tai pokolachival. Kai jis visiškai nunešė - blogai sumuštas dainininkas net pateikė skundą policija. Šiek tiek vėliau ji padarė, nors paėmė, sakydamas, kad jis norėjo Sean visa, kas geriausia, kaip ilgai, kaip jis buvo toli nuo jos.

Vis dėlto, Madonnos jausmai buvo stiprus - vėliaujis buvo ne kartą pripažino, kad tai buvo Pennas buvo jos didžiausias meilė. 1996 metais, ji pakvietė aktorius dalyvauti jo gimimo, ir tada nuolat koncertuoja su juo renginiuose ir buvo labai pamalonintas, kai Seanas aplankė ir patvirtino vieną iš savo pasirodymų. Vis dėlto, atleisk tarpusavyje, kol garų pabaigoje ir negalėjo, o jų susijungimas lieka tik gerbėjų svajones.

6. Romi Shnayder Alain Delon

Kita biuro romantika, kuri, be to,Jis pradėjo su tarpusavio neapykanta - susitiko filmo "Kristina" Delon impulsyvus rinkinį ir rafinuotas "Schneider karto nepatiko tarpusavyje. Tačiau po kelių mėnesių Romy persikėlė iš Australijos į Paryžių Alain, ir net porą mėnesių pranešti apie savo dalyvavimą. Vestuvės, tačiau niekada įvyko - po tam tikro laiko, Delon buvo matyti paparaciai su tam tikra blondinė, o vėliau mesti Romy, jis vedė šio šviesūs. "Schneider taip pat liko apačioje.

Susidoroti su skausmu, ji ištekėjo ir mąstymoAš pamiršau apie Delaunay, kol likimas vėl neatnešė juos kartu ant paveikslo "Pool" rinkinį. Kaip paaiškėjo, likimas neturi nieko daryti su - iš Romy vaidmuo perkamos aktorius pats. Aistra įsiliepsnojo iš naujo, iš Schneider paliko savo vyrą, ir netrukus bėgo pats Delon, vėl palieka aktorė vien su savimi ir savo skausmo.

Romy kančias tekėjo alkoholio traku ir 1981 jis buvo laukia kito šoko - staiga prarado savo 14-erių metų sūnų. Netrukus aktorė mirė nuo širdies priepuolio.

Delon paėmė buvęs meilužis mirtį kaipkaltė - maždaug tuo pačiu metu, jis rašė laiške paskelbtą laikraštyje: "Tai dėl manęs, jūsų širdis sustojo plakimas. Dėl manęs, nes prieš 25 metų aš padariau savo partnerį "Christine".

7. Mishel Uilyams ir Rezultatas Ledzher

Williams ir Ledgeris susitiko rinkinioSkandalinga paveikslas "Kuprotas kalnas". Pasak kolegų aktorių, jų romantika įveikė iš karto. Jau trejus metus pora buvo laimingi kartu - 2008 po jo dukra Matilda gimimo, jie paskelbė apie savo dalyvavimą. Tačiau, vestuvių jie niekada grojo - po tam tikro laiko abu aktoriai paskelbė santykių nutraukimas. Paspauskite pagrindinė versija buvo užimtumas Ledgeris ir "Williams. Tačiau šaltiniai uždaryti buvo pasakyta, kad šališkumu Heath narkotikų atveju. Sunku ir skausminga pertrauka su aktoriumi Michel pernelyg susirūpinę su jų pagalba. Ir netrukus jis buvo rastas negyvas savo namuose. Jis tariamai netyčia sumaišyti stiprus migdomieji, po kurio nesugebėjo atsibusti.

Williamsas jau seniai patyrė nuostolių ir yra mažai tikėtina, kad visiškai atsigauti nuo jos dabar. Interviu, ji sakė, kad niekas negali net įsivaizduoti, kiek dalykų ją mirė Heath.