11 dalykų, kad jūs apgailestauju po keturiasdešimties

Daug, daug žmonių daro šiuos dalykus per laikotarpį nuo 20 iki 40 metų ir po 40 šio atsisveikino. Tai ką daryti, sąrašas, ir ką daryti, neturėtų reikėti. Jūs dar nesate ant 40-mečio slenksčio? Šie patarimai yra labai naudingi.

1. Sledovatchuzhim taisyklės

Kaip jaunas žmogus kada nors puikiai žino, kad sunkumoviešoji nuomonė. Tačiau neleiskite kitiems valdyti jus. Visuomenė verčia jus, leidžia jaustis gėda, jei jūs neturite savo namus, prestižinį darbą, vyrą ir vaikus. Neklausykite kas nors ir gyvena savo gyvenimą. Tuoktis tikrai geras žmogus, o ne todėl, kad kažkas sakė, kad jau "laikas". Turėti vaikų, kai esate pasiruošę. Darbai, kuriuos jaučiate savo naudingumą ir kurie gauna darbo džiaugsmą. Nepatiria, jei jūsų gyvenimas yra ne "planas" su kitais žmonėmis. Vienas gyvenimas, gyventi ją, ir jums reikia, kaip jūs norite.

2. Išlaidos šiek tiek laiko su tėvais

Daugelis žmonių gaila, kad jie praleido labai mažailaikas su tėvais. Per metus, net ir paprastų malonumų, ar jis vaikšto ar sąnarių kelionės tampa vis mažiau prieinami. Mėgaukitės santykių, o jūs galite.

3. pradėti savo karjerą į pirmąją vietą

Jums apgailestauti, kad įdėti darbą, pirma,nepamirštant šeimą. Nėra karjeros, nėra aukšti atlyginimai neturi kompensuoti Jums malonius prisiminimus ir akimirkų, kad turėjo su giminaičiais.

4. mano, patys svarbesnis nei kiti

Kartais mes taip džiaugiamės kitiems, nunešė savoproblemos, su kuriomis mes pamirštame apie save. Kai jūs įdėti save į pirmą vietą, pagerės santykiai su žmonėmis. Jei nuspręsite į pirmąją vietą savo problemas, jums nereikės gailėtis vėliau. Jūs gailėtis, jei visas tavo gyvenimas bus suktis aplink vieną žmogų, ir tada jis paliks. Jei rūpintis savimi ir savo interesus, išgyventi tai bus daug lengviau.

5. Praleiskite laiką negatyvumo ir pykčio

Ar manote, kad visi tie, kurie jums nepatinka, išnyksta po30? Ne, jūs turite bendrauti su šių žmonių. Išsiaiškinti, kas leidžia jaustis ramiai ir pakeisti požiūrį į juos. Ar ne eikvoti savo laiką ir nervus ant neigiamas, ypač jei jūs negalite nieko pakeisti. Tai kaip oras: neįmanoma pakeisti jį, galite keisti tik savo požiūrį.

6. Pasilepinkite senas

Jūs melodiousness, pastebėjote, kaip vyresni žmonės 30+sakinys "Ne, aš už jį per senas." Tai tiesiog nesąmonė. Paklauskite tų, kurie yra 60, ir jie sutiks. Taip, 18 atrodo, kad visas pasaulis mūsų kojomis, bet 30 vis dar lieka taip. Klausykitės savo norus, gyventi gyvenimą iki galo. Ir atminkite: yra žmonių, kurie per pastaruosius 80 metų į kelionę su kuprine, o 90-šuolis su parašiutu. Pagrindinis dalykas - jaunimo širdyje.

7. Negalima atkreipti dėmesį į sveikatą

Ar manote, kad sau suaugusiajam, tačiau švinokaip paauglys: negaunate pakankamai miego, valgyti kenksmingą maistą, ignoruoti sportą. Norėdami mesti blogus įpročius yra sunku, bet atėjo laikas pasirūpinti savo sveikata, kad kūnas nėra let you down per metus.

8. nepavyko šansas

Jums tapti labiau atsargus, bet kartais reikia laužyti taisykles į stovyklą gyvenimą įdomesnį.

9. Ne tik atidėti ir investuoti

Pernelyg daug žmonių gaila, kad jie nebuvo sukaupta daugiau pinigų. Kuo greičiau pradėsite atidėti, tuo geriau jūsų gyvenimas bus pensininkas.

10. Nedaug kelionės

Tęsti. Negalima sugalvoti pasiteisinimų - vėliau tai bus sunkiau įsilaužti ir eiti į kelionę. Naudokite kiekvieną galimybę pamatyti pasaulį ir gauti nezybyvaemye įspūdžius.

11. teikia svarbą to, kad kiti galvoja

Tai būdinga įvairaus amžiaus žmonėms -nerimauti, kad manau aplinkinių. Iškvėpkite. Žmonės turi tiek daug jų problemas, kad jie neturi laiko kritikuoti ir smerkti. Ir tie, kurie turi daug laiko už jį, klausytis, be abejo, negali būti. Patirtis, kuri galvoja apie jus - tai energijos švaistymas. Žmonės, kuriems esate svarbus, jus už tai, ką esate.