9 iš tvarkingos taisyklių

Ar jums samdyti darbuotojus arba tai padaryti patys -Šios taisyklės bus naudinga geriau organizavimo ir efektyvumo. Remontas - ne pigus malonumas, bet visi nori namo atrodyti gražiai ir stilingai. Taigi, kaip rezultatas, kurį nenuvylė, laikytis kelių principų.

1. apgalvoti idėjos

Kiekvienas verslas prasideda nuo idėjos, o remontas nėraišimtis. Prieš jums pradėti, galvoti apie bendrą idėją dizaino ir paskirties patalpos. Negalima pasiduoti spontaniškumui jausmas: keletas paprastų idėjų iš pirmo žvilgsnio tai yra labai sunku realizuoti darbo metu. Padaryti detalųjį planą, ką, kada ir kaip reikia daryti. Pavyzdžiui, visi patarė pradėti su vonios renovacija. Bet jei jūs turite vonios kambarys ir virtuvė turi bendrą sieną, tai gali sukelti sunkumų. Eksploatacijos ant sienos vienoje pusėje, plytelės, jums nebus suteikta galimybė nustatyti laidus Kita vertus, kadangi plytelės gali byrėti, ir visi darbai bus nieko.

2. Pasirinkite spalvą

Renkantis spalvų schemą, būtinai apsvarstytiapšvietimas. Prieš pirkdami dažus ar tapetus, paprašyti mėginių ir juos namo. Apsvarstykite juos į kambarį pridedant prie paviršiaus, kuris planuojate naudoti, pagal kitoje šviesoje: dienos saulės, LED apšvietimas, Paprastųjų lemputė, modernios energiją taupančias lemputes. Taigi, galite nustatyti, kaip šešėliai atrodys namuose ir ar jums reikia pakeisti arba pridėti apšvietimą tinkamai atrodė visas spalvas.

3. Medžiagų pasirinkimas

Pagalvokite iš anksto apie tai medžiaga busnaudoti. Medžiagų priklauso ne tik nuo darbo sąnaudų, bet ir galutinės formos kambario po remonto. Pavyzdžiui, paprastųjų gipso ar užsklanda gali būti sustiprinta plastiko arba metalo kampai, ir rezultatas bus gana skirtingi. Taip pat reikia nepamiršti, kad danga, kuri gali sumažinti erdvę storį. Pasirenkant laminatas už darželį, kur bus sunkioji baldus, naudoti gipso lapą.

4. dizaino projektas

Jei planuojate remontuoti kardinolas geriaupasitarkite dizaineris ar dažyti kambarį, kurį jis svajojo. Padaryti reikalingų medžiagų planą, o ne pirkti per daug. Pasiimti naują dekoro ir tekstilės gaminių, baldų, kuris yra jau vietoje.

Jei turite apgalvoti, kur tiksliai baldai stovėsir technologijos, tai yra įmanoma sutaupyti apvadai su paslėpta kanalą, lizdai, kabeliai. tik kosmetinio remonto į bendrą baldų srityje gali būti daroma taupymo režimu.

5. atsarginio

Atsarginė galimybė turėtų būti pakeistas, jeidydžių. Iškart neįmanoma atsižvelgti į sienų, grindų arba lubų idealo nuokrypį. Pavyzdžiui, įprastą vonios surenkamieji namo sienos gali skirtis iki 5 cm. Jei dizainas turite planuojama taikstytis su baldais, tada planai turės keisti. Kalbėti apie medžiagų su pradinės pirkimo pakeitimo - taip bus lengviau derėtis su pardavėju.

6. Konsultacijos su specialistais

Atlikę sau matavimai, kreipkitės įmeistrai jų patikrinimas. Tikslesnis matavimas leis jums pagerinti projektą. Pasikalbėkite su ekspertų atrankos medžiagų ir jų pagrįstumo. Galbūt daugiau sužinoti apie tam tikrų medžiagų savybių, jums nuspręsti juos naudoti. Pavyzdžiui, labai patikimos aprėpties - grindų plytelės, bet šalta, todėl būtina toliau apšiltinti grindis virtuvėje ar vonios kambaryje.

7. sutiko kaina ir tipų darbus

Kai darbai, kurie atlieka darbą,gali būti pasirinktinai. Ir jūs turite mokėti už viską. Todėl, prieš pradedant darbą, numatyti darbo vietų skaičių, pabandykite parašyti kainą. Tam tikra suma gali būti išgelbėti, jei paprastas darbas padaryti dėl jų pačių.

8. Valdymo

Stebėti visus remonto etapus. Ypač saugotis darbą ruošiant paviršių: visi defektai ir klaidos bus matomas. Nuo žemos kokybės gruntas ir glaistas gali pablogėti tonas dažų ir tapetai. Nekonkretūs kampai, grindjuoste, šiurkštus paviršius turės įtakos plytelės ir išdėstymas baldai kiaušinių padėjimo. Blogai išlyginti grindų, gali sukelti iškreiptas atvartais spintos, iki taško, kad jie nebegali.

9. Mokėjimo po to

Išankstinis - tai gera darbuotojų, tačiau taimetodas gali būti kenkia jūsų piniginėje. Ir jums gali tekti papildomai mokėti už bet kokius įrengimo ir žalos medžiagų klaidų. Dėl nestandartinės darbo turės apskaičiuoti procentais. Tai nėra būtina mokėti už santuokos, ypač tol, kol ji bus ištaisyta. Taip pat reikia nurodyti už klaidas bausmę - įbrėžimų, skylių. Kaina gali šiek tiek pakilti, bet ne priežiūra nėra patamsinti jums sėkmingo remonto malonumą.