Kaip rūpintis sodo gėlių liepos?

Liepa - vidurvasarį, tačiau augintojas toliaudaug darbo. Tęsiant atidžiai prižiūrėti dekoratyvinių augalų: ravėjimas, po kiekvieno laistymo ar lietaus laisvesnė dirvožemį, sumažinti išblukusias žiedų, susmulkintos arba serganti stiebų, surišti į statymų ir palaiko didelės arba vijokliniai augalai. Nuo netinkamo priežiūra gali sugadinti savo mėgstamus augalus, jums reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus.

pjauti veją

Toliau reguliariai pjauti vejos žolę esant ne mažiau kaip 5 cm aukščio. Tai geriau daryti kartą per 7-10 dienų.

reguliariai laistyti

Liepos mėnesį, kai dienos gauti itin karšta,augalai sugeria didelius kiekius vandens, todėl laistyti reikia gausiai. Reikia laistyti ryte arba vakare, nes per dieną vandens išgaruoja per greitai, nereikia mirkti dirvą. Po laistymo dirvą būtina atlaisvinti mulčiuoti ar ne suformuoti pluta ar crack. Nepamirškite palaistyti veja ir išblukęs žoliniai daugiamečiai augalai.

apretuojant trąšų gamykla

Be bijūnų, rožių ir daugiamečių augalų po kitoŽydėjimo laikotarpis ateina iš santykinės taikos, kai pagrindinių maistinių medžiagų, kurios yra sukauptos sandėliavimo organų sąskaita suformuoti žiedpumpurių kitam žydėjimo sezonui laiką. Todėl šiame etape yra svarbu ir girdymo ir tręšimo augalai. Geriau tokiu atveju naudoti trąšas su dideliu kalio kiekis. Norėdami tai padaryti aplink avilį padaryti seklių griovelį, supilkite į jį 30 g trąšų, tada gausiai pilti vandenį ir padengtas dirvožemio. Tai padės sustiprinti augalų audinius ir padaryti juos labiau atsparūs ligoms.

Kasimo gėlių svogūnėlių ir sėklų kolekcijos

Nepamirškite rinkti vienmečiai sėklos (aguonos,medetkų, serenčių, Rugiagėlės), bienalių (ME-beturčiai, Rusmenė, altas, saldus-william) ir daugiamečiai (rytietiškas aguonų, daugiamečiai lubinai, Piretrumas). Sėklos turi būti džiovinti, sklaidos ant balto popieriaus vienu sluoksniu. Tada nuvalyti ir supakuoti maišeliuose, pasirašant vardą ir metus derliaus nuėmimo.

Kasti iki svogūninių gėlių (tulpės, hiacintų)Rekomenduojama birželį, bet jei jums tai padaryti, kasti dabar. Šių kultūrų tipų lemputės reikalauja metinė atkasti ir persodinti į kitą vietą. narcizai vienoje vietoje be transplantacijos gali augti tik 3-4 metai. Naudokite kasimo šakės pageidautina, kad nebūtų pažeisti lemputes. Prieš saugoti lemputes, taip pat sėklas, taip pat turi būti kruopščiai išdžiovinti.

Trim išblukusias gėlės ir krūmai

Be daugiamečiai ir vienmečiai pašalinti nudžiūvogėlės ir žiedynai. Į pirmojo vaizdo sėklų atims plastinei medžiagai, kuri turi neigiamą poveikį skirtuke ir inkstų regeneracijos vystymąsi. Antroje sėklų formavimosi greitai sustabdyti žydėjimo. Jei yra sėklų poreikis liko tik keli gėlės.

piktžolių kontrolė

Nepamirškite nuimti piktžoles. Galų gale, jie sudaro didelę konkurenciją žydinčių augalų, pasiimti drėgmės ir visas maistines medžiagas. Be piktžolių yra įvairių ligų ir kenkėjų atsiradimo, kurios migruoja į sveikų pasėlių augalų priežastis. Dėl šios priežasties, ravėjimas ir pagerina gėlių lova išvaizdą ir padeda išlaikyti sveiką būklę.

Apdorojimas ir apsauga nuo kenkėjų

Norėdami apsisaugoti nuo kenkėjų liepą, augalaipesticidais apdorotų ar augaliniams preparatams. Pastaba rožę. Jei rudos dėmės atsirado ant lapų, skubiai pabarstyti "Zirconia" (4-6 lašai už 1 litrą vandens). Dėl bijūnų lapai rudos dėmės gali atsirasti per daug. Tai Fusarium puvinio šakniastiebių. Pilti preparatą, kurio sudėtyje vario, arba "fitosporin" patrigubinti tirpalo koncentracija (3 šaukštus pagamintas tirpalas, 10 litrų vandens). Jei lelijos lapai, daylilies ar kardelis rūdys atsirado, imasi tokių pačių priemonių, kaip bijūnų ar rožių. Kardelis taip pat reikia apsaugoti savo pagrindinius kenkėjų - tripsų. Tinka vsasyvayuschiysya jokių cheminių vaistų.

Keliaraištis aukščio ir vijokliniai augalai

Taip atsitinka, kad saulėgrąžų ar kitųTall gėlių kultūros kenčia nuo vėjo. Tokiais atvejais priverstinai augalai turėtų ištiesinti ir kaklaraištis prie paramos. Gedimas vieta gali apvynioti juosta. Periodiškai, jums reikia atlaisvinti kilpą keliaraištis su atramomis, todėl jie neturi sumažinti į stiebų audinių, o ne žaloti juos.

Restauravimas vasaros gėlynai

Jei buvo nepadengtus plotus savo gėlynus iratskleisti spragas, gadinti savo dekoratyvinę išvaizdą, jie gali būti greitai "pleistras" dabar. Rožės ir kiti krūmai ir žoliniai daugiamečiai puikiai aklimatizavosi naujoje vietoje, net liepos mėnesį, su sąlyga, jei yra pakankamai drėgmės dirvoje. Tai geriau juos sodinti debesuotą dieną garuojant drėgmei nuo lapų buvo minimalus. Nenusiminkite, jei pasodinti augalai dar pradeda kristi lapai ir pumpurai. Po poros savaičių jie bus prisitaikyti prie naujos gyvenamosios vietos, ir bus signalas, kad naujų pumpurų pasirodymo. Taip pat galite užpildyti ruošiniai lovos, naudojant vienmečiai, kad bus ne tik plėsti spalvų gėlių lovos asortimentą, bet ir pagerinti dirvožemio sveikatą. Tagetes, pavyzdžiui, atstumti dirvožemio nematodai.

Pasiruošimas į sodą jūsų nesant

Siekiant palengvinti augalų gyvenimą per savoAtostogų patarti jiems rūpintis prieš išvykstant. Siekiant sumažinti drėgmės garavimą, būtinai podryhlite kur galima dirvožemio. Tada supilkite žydinčių augalų ir dirvožemio drėgna Zamulchiruyte, kaip antai vejos žolės šienaujama. Visi apželdinimo padaryti iš anksto, kad augalai turi laiko įsikurti pagal savo priežiūros. Augantys vazoniniai augalai yra geriausiai, kaip įmanoma persodinti į žemę, tada šaknys jie neišdžiūtų kiek. Negalima būti negerai, ir pasitelkti kaimynų pagalbos, prašydama juos laikas nuo laiko aplankyti sodą ir Pratęstų sausrų atveju laistyti savo gėles.