20 dalykų, kurie turi būti sunaikintos prieš Naujuosius metus

Naujieji metai yra beveik čia. Kaip žinote, šis naujas pradžią laikas, todėl nėra vietos baimės, Antikvarinių patirtis ir jausmai otbolevshim. Mes nusprendėme parengti apie tai, kas tiksliai nėra būtina imtis su jais į Naujųjų Metų darant sąrašą, kurį tikrai verta pamatyti.

1. Išleidimo kuris prideda į savo neryžtingas. Viskas, kas leidžia jaustis nesaugus ir nežino apie jų privalumus ir galimybes, turėtų likti per pastaruosius metus. Tai gali būti ne tik pagalvojau, bet taip pat žmonės. Pervertinti jų aplinką.

2. Palikite kaltę. Suteikite sau aiškų nurodymą padaryti kažką naujo metais, jis nori, be baimės Sutrikimas kažkas.

3. Atleiskite nežinomybės baimę. Jauskitės laisvai suvokti naują - vienintelis būdas sužinoti, kas laukia priekyje. Nepasiduokite prieš aklai nežinojimo - kiekvienas žingsnis atneša jums arčiau į tai, kur jūs iš tikrųjų pereiti supratimą.

4. Palikite paskutinį apgailestavimą. Kas atsitiko, tai atsitiko. Kas yra taškas vilkite emocijų ir senų prisiminimų naštą?

5. Atsikratykite amžiną nerimą. Tiesiog išjunkite jį sau - jūs iš karto tapo daug lengviau. Eiti į Naujųjų Metų su aiškia galva ir šviesos širdyje.

6. Sustabdyti kaltina kitus. Savo nesėkmių, tikro ar įsivaizduojamo paklydimus - apmaudo nereikia nei praeityje ar dabar. Jei turite kažką netenkina - apie tai kalbėti ir keisti situaciją. Tylus ir sulking - iš neryžtingas žmonių, kurie negali nei veikti, nei taikstytis su tuo, kas vyksta daug.

7. Palikite idėją, kad jūs ką nors blogo. Jūs esate unikalus, ir jums visiems iš eilės. Jei dėl kokių nors priežasčių nėra pridėti savo asmeninį gyvenimą, karjerą, santykius su draugais, neturi kaltinti save - imtis save ir tada jums bus meilė ir vertiname aplinkinių.

8. Palikite savo svajonių svarbos klausimą. Sekite širdies skambutį - tai yra brangus jam negali būti nesvarbus.

9. Pamirškite apie šio žalingo įpročio atsakyti už viską. Atėjo laikas nusimesti universaliųjų atsakomybės naštą ir, kad laiko sau, o ne kitų problemų.

10. Palikite idėją, kad kiti yra geriau, negu jūs. Jūs esate būtent tuo savo keliu klausimu, dėl kurio laikas yra dabar. Negalima galvoti apie sėkmę ir laimę kitiems - laukiama jai ateityje namuose.

11. atleiskite jūsų kategoriška. Mėgaukitės gyvenimu, pavyzdžiui nereguliarus ir nuostabų už tai, ką jis yra.

12. Palikite praeitį praeityje. Buvę draugai, ex-mėgėjams - jie turėtų likti per pastaruosius metus. Ateityje jie nieko. Padėkite tašką ir nemanau, kad apie juos daugiau nei bet kada.

13. Nustoti galvoti apie neišsipildžiusių planų. Kaip senas tvirtinimo, kad jau seniai prarastas, jūsų viltys ir siekiai turi likti praeityje - tuos laikus, jie neturi išsipildyti, tada jums reikia ką nors kita. Ar ne sutelkti dėmesį į tai, kas neveikia, galvoti apie tai, kas atsitiko. Negali būti taip, kad jūs neturite ateiti į galvą.

14. Paleisk pyktį. Kur buvo meilės vieta, ne vieta pyktis. Tik viena išeitis - atleisti, pamiršti ir gyventi toliau. Tol, kol jūs neturite, jums bus giliai nepatenkinti ir nepatenkinti kasdien savo visą gyvenimą.

15. Palikite pernelyg ambicijas. Neleiskite jiems įsisavinti save ir neleisti naudotis savo pasiekimus ir įsigijimus. Pažvelkite į blaivus gyvenimo išvaizdą, nereikia eiti apie savo tuštybės - jis nuves jus iki šiol, kad kelias į laimę ir harmoniją bus labai sunku rasti.

16. Sustabdyti žiūrėdamas į ateitį. Mes žinome, ji nėra skirta būti. Nešvaistyk savo nervus ir energijos dėl tokių bandymų.

17. Palikite paskutinius pinigus problemas. Pagalvokite apie plano, biudžeto, sumokėti skolas, o ne imtis naujų paskolų. Finansinė gerovė padės jums jaustis labiau pasitikintys ir greičiau ateiti į harmoniją su naujų metų.

18. Sustabdyti išsaugoti ir pakeisti žmones. Ypač, jei jų prašoma tai padaryti. Kartais humaniškas ir teisingas leisti eiti ir duoti laisvę, nei išlaikyti šalia jo, net ir su geriausiais ketinimais. Tai galioja meilužių, gimines, vaikus, draugus - visi, kurie jums brangūs.

19. Palikite bandymas įtikti visiems. Tai yra neįmanoma, laikotarpis!

20. Palikite paskutinį neapykantos sau. Dėl savo figūra, odos, plaukų, drabužių. Tu myli save, keistis, augti, tačiau neleiskite neapykantą.

Iš mano galvos ir visą gyvenimą, kad mes išvardyti, tikrai galite pradėti 2017 su švaraus šiferio, ir, svarbiausia, tapo daug laimingesni nei per pastaruosius metus!