Kaip padaryti, kad namas patogiau žiemos sezono?

Šalti rudens ir žiemos vakarais mes daugdaugiau laiko praleisti namuose, nei vasarą. Ir kad nuolatinės sėdynės namuose negadina nuotaikos, būtina padaryti butas patogiau ir suteikia jai žiemos švenčių nuotaiką.

spalva

Paprasčiausias būdas pakeisti savo namų dekoro- pakeisti spalvų schemą. Jei norite, galite perdažyti sienas. Arba pasirinkti pigesnį galimybes: keisti baldų, aksesuarų ir tekstilės. Geltonos, oranžinės ir raudonos spalvos įjungti smegenis ir rožinės arba smėlio sukurs šiltą atmosferą. Eksperimentuokite!

šviesa

Žiemą, mes labai kenčia nuo šviesos trūkumo. Pabandykite savo namuose, išskyrus viršutinį apšvietimą, naudokite grindų lempos, stalinės lempos. Žvakės ir girliandas sukurti šventinę nuotaiką. Pabusti ryte ne įprastu žadintuvo melodija, ir pirkti šviesą, kuri sukuria Aušros poveikį. Pusvalandį prieš atsibusti šviesos intensyvumas didėja, ir jis švelniai prisitaiko prie kūno pabusti. Gauk lėtai, kai šviesos yra daug maloniau ir lengviau, nei grubiai jolted miega tamsoje.

tekstilės

Vizualiai "šiltas" butas, kaitaTekstilė: dekoratyvinės pagalvėlės, antklodės, apima baldų. Pasirinkite tankus ir sunkus tekstūrą: aksomo, vilnos, kailių, storas medvilnės audinys su NPP. Šydas, imituojantis iš laukinių gyvūnų odos, tai galima mesti plastiko kėdė jie atsveria vienas kitą.

medžiagos

Nusprendė įsigyti naujus baldus? Pirmenybę natūralių medžiagų, tokių kaip mediena arba rotango. Pirkimo vytelių priedai - skalbinių krepšį ar krepšius mažų elementų koridoriuje. Plastiko, stiklo, metalo atrodo gražiai, bet vėsu žiemą, ir tai yra tiesiog nėra labai malonus liesti.

kvapai

Atnaujinkite namuose aromatą už šaltą žiemą atvykimą. Sukurti komfortą ir sušilti padės jums paįvairinti kvapus, storas rytietišką skonį ar kvapą pušų spyglių. Dėl šalto rudens ir žiemos vakarais tinka cinamonas, pačiulis, imbieras, kedro, sandalmedžio ir kedro. Naudokite aromatizuoti žvakės ar tradicinį paketėlį, reikia ultragarsu lempos, USB difuzoriai.

augalai

Augalai namuose ne tik papuoš kambarį irišvalyti orą, bet ir pakili. Į kambarį atrodo geriau didelius augalams - fikusas ar Monstera. Miegamojo gėles su šviesos Fragrance - violetinės arba Begonia. Gebenės ir citrusinių užtruks gerą aukštą temperatūrą virtuvėje.

langai

Be įprastinių langų bute nėra labai didelis, tačiau jieefektyvumas gali būti padidintas. Jei įmanoma, įdiegti tokius langus, kurie nėra suskirstyti į skyrius. Šie langai bus praleisti iki 25% daugiau šviesos nei kelių kamerų. Ir nepamirškite apie izoliaciją šalto vėjo ir skersvėjo nėra sugadinti nuotaiką.

užsakymas

Kitas būdas padaryti butas daugiau šviesos - pašalintivisi nereikalingi. Tai taikoma bendrų objektų - šūsnis drabužių, skrudintuvai ir vakuuminių siurblių ir smulkių niekučių ant lentynų. Kai jūs darote valymo, organizuoti knygų lentynose pagal spalvą. Ši rūšiavimo metodas sukuria šviesią ir šiltą akcentų dekoro.