Kas yra totallook, ir kaip jį dėvėti?

Vienas iš žyminčius žodžius, kad mes dažnai girdime, bet nežinau, ką jis reiškia - "visuminei išvaizdą». Kalbant apie drabužių rinkinį ši sąvoka gali būti taikoma dviem atvejais. Pirma - tai yra, kai visas vaizdas sudarytas iš dalykųvieną prekės ženklą. Antra - kai visi arba beveik visi paveikslėlio suprojektuoti toje pačioje spalvų schemą elementai. Su pirmuoju įsikūnijimas, visi aišku. Dizaineriai ir mados namai siūlo mums paruoštas mados sprendimus, kurie leidžia ne itin nerimauti apie tai, kas ir kokiu derinti daug. Bet spalva iš viso atrodo sunkiau. Atrodo, kad ji gali būti lengviau: įdėti ir imtis ko vieną spalvą. Tiesą sakant, viskas yra ne taip akivaizdu, ypač kai ji ateina į ryškių spalvinių spalvų. kuriant iš svarbiausių detalių skaičius vaizdą, taip pat suprasti spalvų jūs pasirinkote tai reiškia, kad turi būti atsižvelgta.

achromatinės spalvos

Achromatinis spalva - baltas, juodas ir viskastarp jų. Visi jie tinka kuriant stilingą ir elegantišką viso virš lankais. Daiktai nebūtinai turi būti identiški mastu. Kai jis ateina į pilka, jis gali būti įvairių atspalvių derinys. Taip pat šie vaizdai gali eksperimentuoti su tekstūrų ir medžiagų. Net labiausiai keistų derinių nebus atrodo ignoruojantis dėl spalvos neutralumo. Atkreipkite dėmesį, kad spalva balta asocijuojasi su šviežumu ir švara, juodas - su tam tikru dramos ir tam tikrą akcijai tamsa. Tokie vaizdai tinka tiek dieną pasipuošti, ir vakare. Štai keletas sėkmingų achromatinis viso išvaizda pavyzdžiai.

chromatines spalvas

Iš viso lankas, iš tikrųjų, jūs galite padaryti bet kokį atspalvį. Be ryškių spalvų atveju reikėtų atsižvelgti į jų psichologiją

• Raudona. Iš viso svogūnai raudonu atspalviu - tie, kurie nori mesti iššūkį savo išvaizdą, kuri, žinoma, nenori likti be dėmesio pasirinkimas. Tai gera galimybė vakarą šviesoje. Galite pasirinkti suknelė grindų arba stilingą pantsuit. Atkreipkite dėmesį, kad, nes jos raudonos ryškumas reikalauja maksimalaus paprastumo stilių ir medžiagos.

• Citrusiniai skanūs spalvos, pavyzdžiui, ryškiai geltonos spalvosir oranžinės spalvos, puikiai tinka šiltuoju metų laiku. Priklausomai nuo jų intensyvumo, galite eksperimentuoti su stiliumi. Tačiau pažymi, kad pasirinktas atspalvis jums tinka. Daug spalvų, pavyzdžiui, šviesiai geltonos spalvos, yra ne visiems.

• paslaptingas ir turtinga mėlyna atrodys visiškai išvaizdą. Nesvarbu, ar tai yra vakarinė suknelė ar griežtas verslo kostiumas, tai būdas pasakyti daug apie jūsų asmenybę ir nuotaiką.

• atspalvių žalios ir turkio atrodo labai šviežia ir įdomu. Toks variantas netinka verslo atveju, bet kiekvieną dieną arba atostogų Buda yra tinkamas.

• Violetinė viso išvaizda gali atrodyti labaiįdomus ir paslaptingas, bet stengiuosi ne įdėti per tamsų atspalvį, arba jums gali atrodyti keista - tonas geriau dozės. Tai tiks pastelinės levandų arba alyvinė.

Kaip aksesuarai bendra išvaizda, yradu variantai. Jie gali atitikti pasirinktos spalvos samprata, arba būti neutralus - smėlinis (ryškiai pirminių spalvų) ir juodos spalvos (tamsiai). Tačiau, dažnai alkani Ladies eksperimentai papildyti viso ryškių lankai kontrastingų detalių, ir neprarado iš šio.