Patys "skanus" pasaulio muziejų

Maisto produktai - tai ne tik būtinybė,Kitas nacionalinio identiteto komponentas ir kultūros elementas. Todėl daugelyje šalių organizuoti muziejus, skirtas vietinių produktų ir tradicinių patiekalų. Pasaulyje yra daug "skanių" muziejų daug, o eksponatų eksponatų kolekciją, pasakoja apie produkto istorijoje.

Šokoladas muziejus, Barselona

Jei jums patinka šokoladas, jūs, be abejokaip muziejus, skirtas šio delikatesas. Barselonoje jis yra vienas iš įdomiausių ir skanus kvapo muziejų. Prie įėjimo Jums bus suteikta mažą gabalėlį šokolado pradėti nuostabi kelionė į magišką ir saldus taiką. Jūs išmoksite, kaip Kolumbas atnešė į Ispaniją kakavos pupelių iš Amerikos, kuri iš pradžių nepatiko jų kartumo europiečiai, tačiau vėliau konditeriai atspėti papildyti juos su cukrumi ir medumi. Čia rasite originalių tapybos ir skulptūros iš šokolado, kartojant žinomų menininkų, rūmų ir katedrų šedevrus, taip pat įrangą saldainių ir kakavos gamybos.

Marcipanų muziejus, Budapeštas

Kitas "saldus" muziejus laukia Budapešte. Čia yra marcipaną muziejus - vienas iš populiariausių vietų tarp turistų. Žvejų bastionas, Šv Vasiliya Blazhennogo, portretai žinomų žmonių ir fantastinių personažų - tik keletas daiktų iš saldaus marcipaną. Čia galite ne tik arti apsvarstyti kiekvieną detalę, bet ir pamatyti, kaip saldus šedevrai gimsta į pasaulį. Po įdomų turą, galėsite paragauti magija marcipanų saldainiai ir likeriai.

Muziejus marmeladas, Uzes

Prancūzijos miestelyje Uzes yra muziejusHaribo želė. Ypač čia kaip vaikai, tai mėgėjams saldainių rojus. Šiuo muziejuje linksmas būdas pasakyti apie formavimo marmeladu.

Greitas maistas ramen makaronai Jokohama muziejus

Ekspozicijos šios populiarios muziejuje skirtaviena iš mėgstamiausių japonų maistas - ramen makaronai. Šis muziejus susideda iš trijų aukštų, iš senų rajonų Tokijuje, kur galite susipažinti su maisto istorijos stilius, pabandykite veislių makaronai įvairovę, virti pagal tradicinius receptus.

Muziejus sūrio, Alkmaar

Jeigu jūs einate į Nyderlandus, būtinaiaplankyti sūrio muziejus. Muziejus įsikūręs dviejuose aukštuose Alkmaar pastate. Čia galite sužinoti apie gamybos technologijas, norėdami pamatyti objektų ir įrankių, kurie buvo naudojami gaminant sūrį Per visą savo istoriją kolekciją, ir, žinoma, paragauti geriausių veislių Olandų sūrio.

Muziejus mėsos Castelnuovo Rangone

Italija garsi savo "skanus" muziejų. Pavyzdžiui, muziejaus eksponatų mėsa, kaip tokių gerai žinomų vietinių produktų kaip Pancetta, Parmos kumpiu, sopressata, mortadella ir kulatelo maišyklėje. Jūs išmoksite apie įvairių metodų ir gamybos etapuose, naudojamų dešros ir rūkyti mėsos gamybai. Atskiras plotas muziejaus rezervuotas prieskonių ir žolelių, kurie naudojami mėsai suteikti jai tam tikrą skonį. Šalia šio muziejaus yra parduotuvė, kurioje galima paragauti ir nusipirkti vieną jums patinka parodų mėginius.

Muziejus foie gras, Benejacq

Dėl Prancūzija turi savo šlovę kaip pirmaujantigamybos foie gras šalis, todėl visiškai natūralu, kad kai buvo atidarytas vienas iš jos istorijos muziejus foie gras srityje ūkiuose. Muziejaus ekspozicija supažindina su virtuvės technika, su skirtingais variantais receptus foie gras ir Prancūzijos kulinarijos istorijoje. Gamykla pastatas už foie gras gamybai taip pat yra parduotuvė, kuri parduoda gerai žinomas delikatesas.

Muziejus grybų, Saumur

Net Prancūzijoje, tai grybų muziejus,kuris yra pagamintas iš dirbtinių urvų forma. Vėsiuose salėse įdiegta Windows su grybais, taip pat tiesiogiai neršti labiausiai paplitusi prancūzų virtuvės grybų - grybų Paryžiuje.

Alyvuogių aliejus muziejus, Almerija

Be archeologinių vietų, iš Almerija miesteį pietryčius Ispanijos garsėja alyvuogių aliejaus muziejus. Nuo seniausių laikų, yra gaminti geriausius veislių šio produkto. Muziejus paroda, skirta istorijos ir alyvuogių aliejaus gamybos technologija. Na, o labiausiai skanus dalis kelionė - degustacija ją.

Garstyčių muziejus, Norwich

Vienas iš pagrindinių lankytinų vietų miesteNoridžas, Jungtinė Karalystė Colman anketa garstyčių yra muziejus. Įmonės istorija datuojamas 1814. Du šimtmečius, šis prekinis ženklas turi savo tradicijas ir apaugę daug legendų ir pasakojimų. Ji skirta į muziejų. Galerija derinama su parduotuve, kur galima pirkti išsimokėtinai garstyčių stiklainį ir paragauti.

Prieskonių muziejus, Hamburgas

Prieskonių muziejus Ekspozicijoje 50jų rūšių iš 5 žemynų. Čia rasite viską - nuo pipirų, muskato, anyžių ir baigiant šafranas. Muziejuje taip pat pamatysite daugiau nei 900 įvairių prietaisų kepimo prieskonių, kai kurie iš jų datuojamas XVI a.

Muziejus alaus, Amsterdamas

Ypač populiarus tarp turistųMuziejai, skirta alaus. Pavyzdžiui, pasaulyje garsaus alaus «" Heineken »pateikiama specialiame muziejuje Amsterdame. Čia galite sužinoti apie gėrimą sukūrimo istoriją, pamatyti alaus daryklą, o taip pat liesti ir kvapas alaus ingredientų. Jums bus įdomu, net jei alaus esate visiškai abejingi. Na, jei esate gėrimo gerbėjas, jūs galite mėgautis šviežio skanaus alaus puodelis iš besišypsančio alaus rankose.

Romas muziejus, Sitges

Galiausiai, jūs galite aplankyti muziejų stiprusAlkoholiniai gėrimai - vienas iš jų yra įsikūręs Sitges netoli Barselonos miesto. "Bacardi romo muziejus pasakoja apie garsaus šeimos Sitges, kurio vardas dabar tvirtai susijęs su romu istoriją. Ekrane yra skirtingi etapai romas ir pagaliau visi lankytojai supažindinami su įvairių receptų kokteiliams, kad galima paruošti ant romo pagrindu.