10 Kelionių patarimai gimdymo

Nenuostabu, jie sako, kad dėl kelionių Mes niekadaMes grįžti tą patį. Kelionė į kitą miestą ar šalį leidžia jums palikti pažįstamoje aplinkoje, ir pažiūrėtų į daugelį dalykų pažvelgti iš visiškai kitu kampu. Siekiant surinkti savo mintis ir priimti svarbius sprendimus dėl savęs, tai geriau keliauti vieni. Jei nuspręsite, mūsų patarimai jums tikrai praversti.

1. Palikite komforto zoną. Didelis privalumas keliauti vien tai, kad jums nereikia, kad kas nors būti laikomas. Jūs galite padaryti viską, ką nori. Visą dieną gyvenvietė arba gulėti ant paplūdimio. Bet jei norite gyvenimo patirties, tada palikti savo komforto zoną. Ar kažką neįprastą. Iššūkis sau. Nesvarbu, kas tai bus - į pokalbį su nepažįstamuoju arba tą dieną, vyko be interneto ir telefono skambučius. Žengti žingsnį, kuris yra neįprastas jums ir naujas.

2. Sužinokite keletą sakinių vietos kalba. Kartais net paprasti žodžiai ir frazės gali padėti jums daugelyje situacijų. Išmokyti sveikinimus ir Atleisti žodis "taip / ne", "ačiū", "prašau", "kaip perduoti?", Skaičiai nuo 1 iki 10.

3. Remtis savo intuicija. Jei asmuo pasakoja jums, nesukelia jums pasitikėjimo, rasti būdą, kaip švelniai sustoti bendrauti su juo. Jei kuri nors miesto gatvės atrodo jūs nesate patrauklus - nereikia eiti į jį. Jei manote, kad plaukti į jūrą yra per daug pavojinga šioje dieną - purslų baseinas. Tai nėra būtina parodyti pernelyg drąsos.

4. Galite meluoti. Pasirenkami naujų draugų kalbėti apie tai, kad jūs keliaujate save. Jei yra poreikis - mes meluoti, kad jūs laukia vyru, brolis, ir tėvai. Kaip variantas - gali būti dėvimi dėl padirbtų Vestuvinis žiedas pirštu.

5. pirkti vietos SIM korteles. Jei planuojate kelionę, kad bus atidėtas ne vieną savaitę, prasminga pirkti SIM kortelę iš vietinio operatoriaus. Interneto jį bus pigiau nei tarptinklinis ryšys. Jūs visada galės rašyti naujų nuotraukų į savo socialinius tinklus arba susisiekite per pasiuntinį su artimaisiais.

6. Pakalbėkite su žmonėmis. Jūs galite kalbėtis su žmogumi, į viešbutį, į rinką ar į paplūdimį. Nauja pažįstami kartais neįtikėtinai naudinga. Be to, vietiniai gyventojai gali papasakoti įdomios informacijos apie tos šalies, kurioje esate įsikūrę daug.

7. Otkserte dokumentus. Arba juos nuskaityti ir siųsti save elektroniniu paštu ar mylimam žmogui. Jei staiga atsitiktų, kad jūsų daiktai bus prarasti, jūs visada galite pateikti kopiją savo užsakomųjų dokumentus.

8. Grab e-knyga. Nepakeičiamas dalykas tiems, kurie mėgsta skaityti. Be to, kelionės laikas, jums tikrai rasti. Ačiū, kad e-knygos jums bus žymiai sutaupyti vietos Jūsų bagažui. Taip pat atlikti keletą spausdintų knygų su jais - tai taip pat sunku.

9. Saugokitės saugumą. Jei keliaujate vienas, būtinai informuokite savo šeimą, kur esate ir kad jūs ketinate daryti. Leiskite jums turėti bent vieną asmenį, kuris žino visus savo judesius.

10. pagarbus vietinių tradicijų. Yra, žinoma, nepataiko, kurį vietiniai lengvai atleis jums, ar tiesiog juos ignoruoti. Bet mes patarčiau jums studijuoti šalies, kurioje jūs planuojate eiti tradicijas, o ne juos trikdo. Galų gale, dėl paprasto nežinojimo gali kaupti rimta problema.