Žiemos minimalizmas: parengti šiltas vienspalvis vaizdas

Žiemą - tai nebūtinai juodi nuobodūs dalykai,meilę minimalizmo - ne priežastis apsirengti nuobodus ir monotoniškas. Mes jums ilgą laiką patarimų, kurie padės jums sukurti stilingą vienspalvį vaizdą šaltuoju metų laiku.

Pilka: sujungti įdomų dizainą ir pritaikyti

Plain dalykai negali būti tas pats - jie pirmiausiai išsiskiria tekstūros, supjaustyti dizainas. Tai gali būti naudojama siekiant sukurti vaizdą - sujungti skirtingų dizainų, estampų ir audiniai.

Pavyzdžiui, ji puikiai atrodo golfą su ilgą sijonas ir batai ant žemos žinoma, su papildomu šiltas kailis su kailio apykakle.

Ne mažiau gražūs atrodo midi sijonas su topom pagal kaklo ir zomšiniai batai. Į viršų galima nešioti jaukią kailio nemokamą supjaustyti.

Puikus darbas pilkosios skalės variantas būtų tamsiai pilkos kelnės, megztiniai golfo ir šviesus klasikinis kailio derinys.

Smėlio spalvos: derinti su ruda

Tai suteiks atspalvį sultingumo ir padaryti jūsų vaizdo darnesnę ir išraiškingas.

Pavyzdžiui, būtų puikiai atrodo su ilgas sijonas, šiltas svitshot ir smėlio sluoksniu. Taip pat bus naudinga atrodyti rudos derinys ir smėlio dėl pantsuit.

Galimybė vaikščioti gali tapti praktiškarudos džinsai su smėlio megztinis ir kailio ir kavinėje ar restorane yra puikus šiltas megztas suknelė, pabrėžiant skaičių, su aukštais batais smėlio ir šokolado spalvos.

Grietininiai ir balta: sujungti audinius ir spalvas

Su baltos ir kreminės turėtų būti atsargūs - jeipasirinkti tos pačios spalvos ir tekstūros panašūs, tai bus daugiau kaip į darbo forma gydytoju, nei stiliaus ikona. Ši apranga atrodys juokinga, ir visi jūsų įvaizdžio elementai tiesiog sujungti į vieną dėmė.

Pasiimti įvairių faktūrų ir atspalvių, kad neleis daug, bet skiriasi vienas nuo kito, pavyzdžiui, tonas ir pusę.

Nebijokite dėvėti monochromatinės komplektus ir nepamirškite, kad jie neturi būti juoda. Žiemą - ne priežastis liūdėti. Priešingai, tai snieguotas pasaka turėtų paskatinti jus mados pasiekimus!