5 geriausios dovanos Naujųjų metų, kuri gali būti padaryta rankomis

neapsisprendę iki šiol į tai, kad šiuo metuNaujametiniai artimuosius? Mes mielai padės jums nuspręsti dėl dovanų ir duoti penkis puikių idėjų dovanoms, kad jūs galite padaryti su savo rankas!

1. saldainių. Tai yra universali dovana, kad galite duoti bet kokio amžiaus ir lyties asmeniui. Be to, dabartinės spektro prekybos centruose, jūs galite padaryti apsvaiginimo tortą, slapukus, kad grožis gali būti lyginamas su virėja kūrimą. Svarbiausia - įgyti įkvėpimo ir rasti didelį receptą. Jei nusprendėte suteikti žmogui slapuko ar pyragaičius, tada testas siūloma naudoti patikrintą receptą, kad jūs ar kas nors žinote, teko išbandyti anksčiau - tai padės išvengti nemalonių staigmenų. Papuoškite visas įmanomas per glazūros, pasta, valgomieji karoliukai ir figūrėlės. Gauk neįtikėtinai gražus, skanus ir veiksmingi!

2. indas pageidaujama. Tai puiki alternatyva atvirukas. Tai stiklainis galite suteikti jūsų kitų svarbių, tėvų, artimo draugo - tie žmonės, kurie turi ką pasakyti, yra labai šiltas, nuoširdus ir malonus. Pirkti parduotuvėje paprastą stiklainį atsipalaidavusių su gražia danga, spalvų dvipusis popierius ir juosta. Sumažinti popierių į mažas mažas užrašų, rašyti jiems norus ir deklaracijas meilė, padėkos žodžius. Pasukti į vamzdelį, susieti gražus juostos ar sriegį. Ir užpildyti tokias mažosiomis raidėmis visą stiklainį. Apie tai galite klijuoti etiketę, nurodantį dovana kam tai skirta. Žodžiai parašyta nuoširdžiai, tikrai pažadinti labai daug teigiamų emocijų ir šilta asmens, kuriam jūs padaryti tokią dovaną širdyje!

3. didinimas. Jei žinote, kaip nėrimo arba mezgimo virbalai, tai galite padaryti mylimam gera dovana į megztų skrybėlių, kumštines pirštines, šaliką, megztinį forma. Laimei, trikotažo dabar tik tuo populiarumo viršūnę. Internetinėje parduotuvėje rankų darbo daiktai kainuos pinigus, todėl nereikia gaišti savo talentą. Ir ieškoti įkvėpimo sukurti stilingas dalykų, kuriuos galite mados žurnalų, taip pat iš mados Bloggers. Šis stilingas dabartis kreipsimės į net paauglys! Beje, jis yra labai populiarus, taip pat amatų, pagaminti iš odos - Vizitinių kortelių dėklai, piniginės, diržai, apyrankės. Jie nėra daug medžiagos, bet dovana tikrai sušildo sielą.

4. Kalėdų papuošalai. Sunku rasti žmogų, kuris nemėgsta žiūrėti į gražiai papuoštas Kalėdų eglutės ar mielas akimirka girliandomis. Ir yra tokių, kurie tiesiog entuziastingai Kalėdų dekoracijas namuose, ir tik toks asmuo, jums gali suteikti originalų rinkinį Kalėdų rutuliai ir medinių žaislų, dažytos su savo rankas. Arba puikus Naujųjų metų plakatas, lipdukas, padarė jums į nuotraukų redaktorius. Šie maži dalykai yra malonus akiai per šventes. Ir ūžimas atsižvelgiant į pagrindinės medžiagos ir dabartine forma atrankos, patikėkite manimi, yra!

5. dekoro elementas. Jaukus megztas antklodė, pagalvėlė apima pagalvės, pagalvėlės siuvinėti mielas, žiemos šiltos dangčiai puodeliai - visa tai mažai ką daryti, kad namas jaukus ir šiltas. Ką jums reikia sukurti šventinę atmosferą. Dovanos pagaminti savo rankomis, nepalikite abejingų!