11 būdai, kaip sukurti komfortą mažoje miegamajame

Daugelis iš mūsų gyvena mažose apartamentai, kur kiekvienas centimetras vertinami nemokamą plotą. Todėl svarbu tinkamai įrengti miegamąjį, kad buvo malonu ir patogu.

1. Kad patalpa vizualiai erdvesnis, naudokite medinius vertikalius skersinius. Jei jie uždaryti papuošti kambarį, jis atrodys laisviau. Turėkite omenyje, kad šviesios spalvos suteikia erdvumo jausmą, ir užsiimti laikymo sistemos sieneles.

2. Nedideliame miegamajame yra ne vieta, naktiniai staleliai milžiniškas dydis. Arba pažvelgti į mažo konsolę. Tai leis interjero labiau elegantiškas ir erdvus. Tinkami net standartiniai lentynos: jis gali būti naudojamas pagal paskirtį.

3. Antroji pakopa. Šis drąsus sprendimas gali būti nepaprastai produktyvus. Jūs galės atskirti sėdi plotą iš lovos. Svarbiausia, kad erdvė yra ne vaizdo, bet realus ir praktiškas.

4. Tinkamai organizuotas miegamasis gali būti ne tik vieta, kur galima miegoti, bet ir darbo ar kūrybos. Pastatykite savo lovą šalia palangės, ir lygiagrečiai su juo. Taigi, jūs turite per daug vietos darbalaukyje. Saugoti buitinių prietaisų ir kantselyarki naudoti vertikalias flanšai. Taip pat už drabužių antresolėmis, tai baldai leis sistema daugiau kompaktiškas laikymas.

5. Stenkitės gauti visus langelius ir visus daiktus į mažą miegamąjį "neišnyko," naudoti funkcionalumą. Pavyzdžiui, galite naudoti platų palangės kaip sofos ar stalo.

6. Naudokite veidrodį. Veidrodžiai atspindi šviesą, todėl kambarys atrodo vizualiai didesnis. Į kambarį, kur baldai lygius paviršius, net kvėpuoti lengviau. Ši konstrukcija gyvenimas įsilaužimo turėtų būti atsargūs naudoti miegamajame. Feng shui nerekomenduojama įdėti veidrodį priešais lovą su miegojimo žmogus tai atsispindi.

7. Neperkraukite mažas miegamasis su sunkių daiktų ir formų. Pasirinkite šviesias spalvas, tiesias linijas vizualiai Oro baldus. Tekstilė, taip pat turėtų atsisakyti sunkių užuolaidos. Mažame kambaryje atrodys geriau ar romanetės, ar net paprastas tiulio.

8. Nedidelis butas yra sunku rasti darbalaukyje vietą, todėl miegamajame tampa abi procedūros. Verslo atmosfera gali trukdyti tinkamam poilsiui ir lovos akyse nėra palanki efektyviam veikimui. Jei jūsų butas yra vienintelė galimybė, pabandykite atskirti darbo zoną nuo poilsio zonos. Naudoti ekraną arba kitą apdaila sienų, kad du nesusikerta zoną.

9. Pabandykite vietoj įprastų naktiniai spintos naudoti siauros aukštos spintos. Tai bus ne svorio aplinką, ir patogu laikyti visus mažai dalykų, kad jums reikia. Taip pat dekoracijų bei būtinas stuff tinka lentyna virš lovos. Į lentyną apačia gali būti pritvirtinta prie nišoje šviestuvo - tuo geriau skaityti lovoje.

10. Vizualiai padidinti miegamajame erdvė yra originalus lova. Pavyzdžiui, lova be kojų ant platformos. Ir pridėti neįprastų priedai sukurti tam tikrą stilių. Atminkite, kad mažesnis kambarys, tuo mažiau dekoratyvinių elementų ji turi. Jei iš naujo paleisti mažas miegamasis detalę, ji atrodys kaip sapnas hoarder. Tik vienas ar du smūgių paryškinti stilių.

11. Pasirinkite už nedidelį miegamojo erdvės taupymo sprendimai: saugojimo vietos po lova-transformatorius, lankstymo lenteles, prailginimo lenteles. Ateikite su kūrybos ir nestandartinių Sprendimas: Pakeiskite staliukas tik aukštą krūvą knygų, stalo lempa - sienos lempa, kuri galima reguliuoti (keisti vietą arba kryptį šviesos). Ieškoti internete arba žurnaluose originalių sprendimų iš dizainerių - daug pasiūlymą naudoti improvizuotus priemones ir kombinacija miegamajame neatrodo savo biudžetą.