Tarnauti Naujųjų Metų stalą 2017

Labai greitai ateis visą mėgstamą atostogas -Naujieji metai, o su juo ryškus ir šokiruojantis Ugnies Gaidys yra mūsų slenksčio. Už bet kokią atostogų svarbu sukurti tinkamą atmosferą, ir apie Naujųjų metų išvakarėse yra ypač svarbus. Tai taip pat padės jums švenčių stalo serviravimo.

Spalvos, kurios yra verta atkreipti dėmesį įPirmiausia: raudona, bordo, oranžinė, geltona, ir, žinoma, aukso atspalvių. Galite naudoti raudonos, baltos ir aukso derinys. Pavyzdžiui, balta staltiese ir raudonųjų įranga. Arba raudona staltiesė ir servetėlės, ir indai balta. Kostiumas ir raudonos arba baltos plokštelės su aukso modelis. Ir jei jie bus rodomi gaidys ar kiti naminiai paukščiai - tai bus tik bauda. vaizdai taip pat tinka namai, augalai, plunksnos ir tt galite papuošti rasite akinių, jei pageidaujama. Pavyzdžiui, įvyniojimas savo kojas raudonos arba aukso juostele. Arba papuošti koją arba kraujagyslės sienelei dekupažuoti klijai ir blizgučiai. Ji leidžiama į Naujųjų Metų stalo oranžinės, geltonos ir žalios spalvos dizainas. Svarbiausia - jokių tamsių atspalvių!

Gaidys - paukštis kaimas, todėl stalą galimaišduoti kaimiško stiliaus ar naudoti natūralias medžiagas. Pavyzdžiui, pasiimti lino servetėlės ​​ir audiniu. Staltiesės gali būti arba savarankiškai spalvos arba tam tikrą modelį. Spausdinti rinktis Kalėdų (Kalėdų eglutes, Snowmen ir tt) arba augalų (gėlių, lapų, medžių). Tai bus labai malonu, jei šeimininkė bus siuvinėti modelius pati staltiese ir servetėlės ​​- tai tikrai "kaip" simbolis ateinančiais metais. Kalbant apie patiekalų, jis turi būti pagamintas iš natūralių medžiagų. Tai geriau naudoti molio ar porceliano dirbinių, taip pat dažyto medžio šaukštu. Puikiai tinka su medinių dubenys ir molio puodai, kuris yra geriausiai patiekiamas karštas patiekalas.

Iki Naujųjų 2017 papuošti šventinį stalągali bet papuošalai sukūrė savo rankomis iš natūralių elementų. Ypatingas dėmesys skiriamas geriausias pušų šakų ir kankorėžių, kurie atstovauja ilgaamžiškumą. Įspūdingas bus originalios kompozicijos iš šakų, uogų, vaisių ir Kalėdų eglučių papuošalai. Jei pageidaujate, galite naudoti dekoratyvinės sniego, skambučiai, žvakės, saldainiai, riešutų, šuoliai. Paprastai gaidžiukų gali būti surengtas ant stalo visa žalia veja, įdėti gėlės vazonuose išsibarstę kai grūdus įtikti ir nuraminti. Padaryti gražus ir jis bus ačiū kitąmet už jūsų pastangas!

Ir, žinoma, nepamirškite apie žvakių įvairovė. Jie yra Naujųjų Metų stalo šviestuvas, papildytos tarnauja ir sukurti magišką šventinę atmosferą.