10 įtikinamų priežasčių sportuoti

Dėl sporto advokatas ne tik aktyvių mėgėjamsJudėjimo turėtojai sugriežtino kūnus, bet mokslas pats! Yra daug rimtų tyrimų, kurie įrodė, kad sportas yra labai svarbu, kad sveikas ir laimingas gyvenimas. Mes jums pasakys apie 10 priežasčių, bus įtikinti jus nustoti būti tingus ir keltis pagaliau eina teisingu keliu.

1. Pratimas padeda mąstyti

Pasirodo, kad pratimas aktyviai paveikti pilvo prefrontalinės žievės smegenų, kuri yra atsakinga už mąstymo procesų ir sprendimų priėmimą.

Darbas iš, jums bus aiškiau mąstyti, ir sprendimai priimami greičiau ir lengviau.

2. Sportas pakili

Be mąstymo procesų, pilvo prefrontalinės žievės, taip pat tvarko mūsų emocijas, įskaitant neigiamas.

Fizinis aktyvumas leidžia jai dirbti greičiau ir geriau su nemalonių emocijų, kad atima mums nereikalingo sielvarto, baimės ir blogos nuotaikos.

3. Pratimai padeda kovoti su stresu

Per sportą keičia nugaros raphe branduolį - tai smegenų atsakingai reguliuoti nuotaiką dalis ir ataskaitos streso buvimą.

Per mokymo smegenys sugeba greitai susidoroti su juo ir atšokti atgal net po sunkių sukrėtimų.

4. Pratimai mažina stresą ir nerimą

Dėl stimuliacijos serotonino sporto slopina neigiamas emocijas, taip pat labai padeda susidoroti su nerimu ir stresu.

Per 40 minučių po treniruotės jausitės, kad jums taps daug lengviau, ir jūs turite teisę judėti į priekį geros nuotaikos.

5. Sportas gerina atmintį

Mokslininkai jau seniai nustatė, kad mankšta didina hipokampo, kuri yra atsakinga už prisiminimų, tiek senas ir naujai įsigyta veikla.

6. Mokymas didina produktyvumą

Sportuoti, jums bus mažiau pavargę ir padaryti daugiau - Sportas pagerina pažinimo funkcijas ir padeda jums pasiekti savo tikslus.

7. Sportas padėti sumažinti skausmą

Sportas gali padėti jums susidoroti su skausmu ir spazmai - vidutinio sunkumo pratimų numesti diskomfortą ir duos įstaigai palaimingas ramybės ir harmonijos pojūtį.

8. Pratimai pagerina savigarbą

Sportuoti, jums atnešti savo kūną atgal į įprastai ir dirba savo grožiu, kuris negali turėti įtakos jūsų nuomonę apie save ir savo figūra.

Dėka papildomo pasitikėjimo galite sėkmingai visose gyvenimo srityse, iš darbo ir baigiant asmeninio gyvenimo.

9. Sportas pagerina sekso kokybę

Mokslininkai įsitikinę, kad mankšta teigiamai veikia intymų gyvenimą asmens, iš tikrųjų, kad ji labiau pasitikėti savimi, patraukli ir tvirtas.

Tačiau viena lytis magija poveikis sporto nėratik - labiau reguliariai treniruotės, tuo daugiau esate geros nuotaikos, ir jis duos vozmorzhnost kurti santykius, kurioje nėra jokios nesantaikos ir smulkių nuoskaudų vieta.

10. Pratimai daro jus laimingą

Šis elementas ateina iš ankstesnių devynerių - susidoroti su stresu, negatyvumo, blogos nuotaikos ir įvairių problemų gyvenime, jūs tiesiog neturite būti nepatenkinti galimybę.

Kaip matote, sportuoti - tai raktas į viską, todėl paleisti į sporto salę!