Madingi viršutiniai drabužiai žiema 2016-17

Viršutiniai drabužiai - tai, iš tiesų, svarbiausiasDrabužiai, dėl kurių mes patenkinti žiemą. Todėl ji turėtų būti šilta, praktiški, funkcionalūs ir patrauklus tuo pačiu metu, pabrėždamas galimybių privalumus. Ar įmanoma tai suderinti? Taip, atsižvelgiant į šiandienos mados tendencijas įvairovę.

1. Vintage motyvai

patina derliaus aiškiai atsekti daugelyjeModeliai mados drabužių. Jei jums patinka retro stilius, galbūt norėsite atkreipti dėmesį į juos, ypač į 70-dvasiai variantų. Peržiūrėkite savo spintos. Galbūt ten liko seni motina ar močiutė drabužius, kurie gali būti įtraukti į tam, pridėti modernias priedai ir lengvai dėvėti.

2. žiemos paltai

Idealiu sujungia šiltą kailio medžiaga,maniau tinka, madingi spalvų, ir atitinkami duomenys. Žiemos paltai vieną išskirtinį siluetas tinka tiems, kurie nenori įdėti į žiemos striukės. Mados kailio papuoštas kailio.

3. Kailio oversayz

Labai talpus kailis - dar šaltojo sezono tendencija ženklas. Galite papildyti diržą, jei pageidaujama. Ypač gerai jie atrodo subtilus pastelinių atspalvių, taip pat madingi spalvų smėlio.

4. Madingi Striukės

Ji naudojama būti laikomas žemyn striukės su kažkuo negraži irnebemadingi. Šiandien jų modeliai yra toks gražus ir įvairus, kad galima papildyti bet kokį vaizdą. Bet labiausiai madingas stiliaus variantų tos pačios oversayza. Ilgi švarkai galėjo sumažėjo pečių liniją, kuri atrodo labai įdomu. Jie gali būti papildytos odos, megztos intarpais. Naujausias modelis "zefirki", kurie pasižymi nemokamai supjaustyti ir gražių subtilių spalvų, taip pat švarkai, antklodės, kuri yra neįtikėtinai šiltas ir jaukus.

5. Mados paltai

Avikailis taip pat yra svarbi, ypač sutrumpėjomodeliai su nedideliu kailio podstezhki. Iš medžiagų populiarus nereikalingas odos gėlių - balta, garstyčių ir šokoladu. Taip pat tinka modelis kratinys.

6. Faktiniai sluoksniai

Kailiniai yra visada mados, nors jų stilių iratspalvių kaita. Populiarus klasikinis supjaustyti. didelių gabaritų ir masyvūs dalys, su plačiomis rankovėmis, taip pat paklausos. Na atrodo stilingą paltą su diržu, pabrėžiant siluetas patrauklumą. Taip pat tinka modelis su erdvinio apykaklės arba gaubtu. Tapo madinga ir paltai puošia gražus šilko diržo. Spalvos gali būti tiek klasikinis ir labai ryškus.