20 Screaming klaidų makiažas. 1 dalis

Kalbėsime apie tai, kaip turi būti nudažyti visiškainegali, apie 20 labiausiai paplitusių klaidų makiažo pavyzdys. Atkreipkite dėmesį ir išvengti panašių trūkumų - tada jūsų makiažas visada bus skoningas, o ne tapti priežastimi pajuokos ir pasvirusių nuomonėmis.

1. Dekoratyviniai kosmetika nepasiruošusi odos

Be pastangų siekti, kad taikant makiažas lengviau ir greičiau, nei daugelis moterų pamiršta apie drėkina ir matinimas bazė pagal makiažas procesą.

Neįmanoma taikyti agentas arba toninįmilteliai ant nepasiruošusi odos - jei turite sausa, odos šveitimas, visi bus matomi kaip svarstyklės driežas saulėtą dieną. Jei odos, priešingai, pernelyg blizga, jis švies dar prie pamato sluoksnyje.

2. Krūtinė makiažo

Pagrindinė problema, bet makiažą - tai žiauru, kadtai. Tai nėra būtina zapudrivat veido baltą kaukę, taikyti skaistalai, kaip matryoshka, dažo akis, kaip juoda kaip naktis, šešėliai ir tušas rankose, kol sankaupa ant blakstienų. Bet biustas atrodo beskonis ir vulgari.

Dabar madinga natūralaus makiažas. Tačiau, jei jūs nenorite sekti mados tendencijas ir teikti pirmenybę savo viziją, būtinai pasirūpinti, kad į šviesus ir išraiškingas makiažas ne kirsti tarp jausmingą seksualumo ir absurdo liniją.

3. Tonų pagrindas neteisinga spalva

Įlaipinami toninius išteklius būtinaįsitikinkite, kad jų spalva yra ne tik vyksta pas jus, bet ne iš esmės skiriasi nuo odos spalvos. Nėra nieko labiau absurdiška, nei kaimynystėje "raugintos" į veido kremai ir baltos spalvos kaklo, ausų ir kaklo srityje.

Pabandykite patikrinti pagrindą neDidžiausias natūralus apšvietimas. Be to, nereikia įdėti jį ant riešo - geriau taikyti mėginį ant smakro srityje skruosto, norėdami pamatyti, kaip jums tinka vieną ar kitą spalvą ir kaip jis atrodys, galų gale ant odos. Žinoma, jūsų veido ir kaklo tuo pačiu metu neturėtų būti sušvelnintas kitais būdais.

4. Prasta kirpčiukų fondas

Net jei jūs nusižiūrėję puikus pamatas, turite gebėti ją taikyti teisingai.

Nothing gadina, o ne moteris, kaipnetolygus ir jausmingas tonas sukelia užsikimšimo per mažas raukšleles arba, alternatyviai, kad matytųsi paraudimas ir odos nelygumus. Stenkitės vengti juostelės ant viršija, akivaizdžių plaštakoje ir panašių trūkumų veidą.

5. Per šviesiai arba tamsiai makiažo

Naudojant netinkamus atspalvio makiažo, jūs rizikuojate ne paslėpti, bet atkreipti dėmesį į trūkumus, padaryti dar labiau pastebimas tamsius ratilus po akimis ir veido virsti bauginantis kauke Pestryaev skirtingų spalvų.

Rekomenduojame atspalvių persikų makiažo iki Sritys pagal akis ir žalia atspalvių spuogų korektoriai ir kitų uždegimų. Tiesiog nereikia painioti!

6. Pernelyg figūrą

Skulptūrų - iš veido naudojant nedidelį makiažo gudrybės korekcija. Bet kas mažai gudrybės, nereiškia, kad jie nėra sudėtinga.

Net jei jūs žiūrite vaizdo įrašus "YouTube", ir nusprendė, kad tai lengva, ir bandė žaisti visi vienodi ant veido, tai nereiškia, kad jūs turite padaryti viską gerai.

Deja, skulptūrų - procesas, galima sakyti meną ir reikalauja tam tikrų kūrybinių dovanų ar nervus iš plieno, kuris atneš tūkstančius nepavykusių bandymų prieš sėkmingo rezultato.

Bet net jei pavyko skulptūros, nereikia įsitraukti į jiems - tai makiažas atrodo gerai ant nuotraukos, bet eilėje duonos atrodys daugiau nei netinkamas.

7. Bronzer vietoj skulptorius

Daugelis padaryti paini skulptorius su įdegiu klaidą. Skulptorius paprastai alyvuogių ir šerkšnas atspalvių - jie parengė smakro, skruostų ir Valsčiaus.

Bet Bronzer skirtos pabrėžti įdegį ir iškila veido dalį, jis suteikia odai šiltą spindesį, bet jūs negalite naudoti jį korekcijos!

8. riaušių skaistalai

Siekdama šviežių žydėjimo vaizdu daug mergaičių eiti už borto su skaistalai, kuri sukuria nemažai komiškas efektas.

Bent atrodo blogai ir dirbtinį spindesįjo skruostą. Tinkamai taikyti skaistalai, būtina šypsotis, surasti vadinamąsias obuoliai skruostų, o nuo kosmetikos atspalvis link smilkinių.

9. Krūtinė su milteliais

Milteliai yra rekomenduojama įdėti į T-zonoje, nes ant jo dažnai iškyla blizgesį ir sugadinti visą makiažą.

Bet tai taikoma turtinga sluoksnį į visą veidą nejums reikia - ji sukuria nenatūralų išvaizdą, kuris yra susietas su porceliano lėlės veidą. Tačiau skirtingai nuo sudėtingų tipo ant žaislo, ant moterų veido atrodo labai negraži ir nepatraukli.

10. Nupiešti juodi antakiai

Įvairiais laikais mada yra kitokia forma ir tankumas antakiai, bet jo antakiai nudažyti juodu pieštuku tendencijų nebus kada.

Galbūt, ant podiumų ir tapti dažaivisas pyktis dėl ekstravagantiškų dizaino idėjos, bet realiame gyvenime tai makiažas sukels, geriausiu atveju, ironiška šypsena, o blogiausiu - tikrą siaubą.

Net jei jūs neturite naudoti juodą spalvą, tai yra geriau ne naudoti pieštuką už antakių prokraski - už šį ilgą išrado ypatingą atspalvį ir Tinto.

Jei jūs vis dar ketinate tvirtai prilimpa prie senų įpročių, pasirinkti spalvų tonai lengvesni antakiai padaryti iki atrodė skausmingai dirbtinis ir absurdiška.

Jei pripažįstame save vienos iš klaidų aprašyme, nenusiminkite - pakeisti ir dirbti sau niekada nevėlu. Ir apie kitus trūkumus mes padaryti šio straipsnio tęsinys.