10 Priėmimas Prancūzijos dizaino, kurio nėra mūsų namuose

Gražus balkonas gėlėms ir langas vonioje - Kodėl interjero Prancūzijos stiliaus jaukus.

Dauguma Paryžiuje butų nėra labai didelis, todėl išplanavimas ir interjero priklauso nuo jo. aukštos kokybės baldų yra brangus, todėl Prancūzijos papuošti savo butus močiutė kėdės ir įvertinti tai, ką jie turi. Interjerai ilgiau patogiau nei madinga.

1. Pagarba istorijos

Prancūzijos gyventojai su dideliu pagarbosjų šalis ir jų šeimos istorija. Prancūzijoje, o ne istorinių pastatų aukštybinių pastatų griovimo ir nėra pašalinti seną grindų, nes tai ne taip sklandžiai, kaip ji turėtų būti. Interjero, bando išsaugoti istorinius aprašymus, primenantis praeitį: senas skambučius, maišytuvai, žibintai, skląsčiai, židiniai. Baldų Prancūzų pirmiausia eiti į blusų turgus, o ne IKEA.

2. Antrasis gyvenimas senų daiktų

Statybos butų Prancūzijoje neprasidedaBendra koncepcija, o iš jo nuosavų išteklių. Todėl elementai įvairių stilių dažnai galima maišyti tame pačiame kambaryje. Nėra pinigų už baldus? Senas baldai suremontuoti arba dažytos. Pavyzdžiui, senas spintelę perdažyti ryškios spalvos arba pakeisti apmušalus ant kėdės, o ne pirkti naujus daiktus. Tai ekologiškai švarus ir protingas požiūris siekiant sumažinti šiukšlių kiekį.

3. Smulki virtuvės

Kiekvienas, kuris apsilanko Paryžių pirmą kartą, staigmenamažytė virtuvė, o kartais net ir be langų. Mes sužinojome, kad virtuvė - beveik pagrindinė vieta namuose, kur jis ne tik parengtas, bet ir priimti svečius. Prancūzijoje, virtuvė naudoja kiekvieną milimetrą, kuris sugeba prisikimšti indai ir įrangos daug, kad viskas buvo ant rankų. Vakarienė ir svečius į valgomuoju, ne virtuvėje.

4. Fretwork

Tinkas tikrai patinka prancūzus. Jis gali būti platus, su skirtingais ornamentais ir nudažyti, kad atitiktų sienos. Tinkas gali būti virtuvėje, rūbinėje ir net vonios kambaryje.

5. Užuolaidos

Prancūzijos namus vietoj užuolaidų galite dažnaipamatyti langinės ir miegamasis - romanetės. Tai taupo ir pastangų išvalyti (nereikia plauti ir geležies užuolaidos), ir pinigų. Bet jei gatvėse yra siauras, kaimynai žino apie tai, kas vyksta jūsų namuose. Gal todėl prancūzai visada pasitiks su kaimynais?

6. vonioje langai

Vonios kambarys taip pat vertas langą. Jei jūs negalite padaryti visiškai langas vonioje padaryti tranco, kuris eina į kambarį, kur langas yra.

7. Gėlių balkonas

Net prancūzai niekadajų balkonai sandėlis šiukšlių. Remiantis Prancūzijos buto balkone turi stalas ir kėdė gerti rytinę kavą ar vakaro vyną ir mėgautis mylimo miesto vaizdais.

8. Knygos

Net smartphonach ir e-knygos prancūzų amžiausnori popierines knygas. Todėl daugelyje butų ir grožinės literatūros daug, ir knygų apie meno, psichologijos, pedagogikos. Laikykite jas gali būti specialios lentynos ar nišų, ar net ant palangės ir krūvą ant grindų. Knygos karto suteikti būsto jaukus ir gyvas jaustis.

9. Trūksta spintos

Prancūzijos namų yra labai retiįprasti spintos. Daugeliu atvejų jis yra antikvariniai spinta. Saugoti savo daiktus naudojant nišą, kuri yra uždaryta užuolaidų ar duris, kad atitiktų sienos, kad jis nematomas.

10. Lytis

Vyras Prancūzijoje, kur galima rasti su laminatu butą. Daugeliu atvejų - grindų, pagamintas iš natūralaus medžio, kuris nėra priimtas neaiškių kilimą. Maksimali - nedidelis kilimas pagal žurnalinis staliukas.

Paimkite eksploatuoti keletą idėjų, ką jai duoti pastogę prancūzų atmosferą.