Ką atitiktų naują 2017?

Jie sako, Kaip švęsti Naujųjų metų, todėl praleisti jį. Kas susitikti su juo - tai taip pat svarbu. Pirma, todėl, kad jūs turite įtikti sau ir savo dalyvius Naujųjų Metų šventę. Ir, antra, todėl, kad norime uždirbtinaudai kitų metų savininkas. Šį kartą tai yra ugnį gaidys. Ji simbolizuoja aktyvumą, energiją, jėgą, galią ir vadovavimo, todėl šiemet tikimasi, kad perspektyvus. Na, siekiant padidinti savo laimę, skaityti rengiant madingą įvaizdį, kad kreipsimės į metus globėjas taisykles.

Stiliai ir medžiagos

Geriausią aprangą už Naujųjų metų išvakarių - taiŽinoma, suknelė. Medžiagos, rekomenduojama pasirinkti brangus ir natūralus, pavyzdžiui, satino, šilko, aksomo, brocades, odos ir kt. Manoma, kad tokia prabanga, kad padėtų jums pritraukti į savo gyvenimą sėkmės ir turto.

Kaip stilių, tinkami modelis grindų,kokteilis ir vakare variantai su gabalai, romantiškas modelis, aukšta juosmens, veikiami pečių - tuo labiau neįprastas tuo geriau. Idealiai suknelė su įvairių dekoro ir aksesuarų: Siuvinėjimas, karoliukai, blizgučiai, cirkonio, diržai ir pan. Gaisro Gaidys myli blizgučiai, efektingas ir ekstravagancija. Ilgis gali būti bet koks, kaip ekstravagantiška mini ir prabangus maxi suknelė puikiai tinka atostogų.

Spalviniai sprendimai

Renkantis jūsų suknelė spalva gali būtidėmesys spalva vaidina liepsna. Galite pasiimti vienspalvį aprangą arba sujungti skirtingas spalvas priešgaisrinės diapazone, kad tikrai nustatyti jums be minios. Populiarių spalvų už Naujųjų metų 2017 posėdis yra taip:

• Raudona. Patys mėgstamiausia spalva Gaidžio, kuris tikrai bus win-win pasirinkimas Naujųjų Metų išvakarės. Atkreipkite dėmesį, kad pati spalva yra gana sudėtingas ir intriguojantis, todėl neįprasta stiliaus aksesuarų ir tai yra svarbu ne persistengti ji.

• koralų. Minkštesnė ir subtilesnis variantas raudona, kuri puikiai dera su apimtimis, audinių ir sluoksniuotos. Atkreipkite dėmesį į pasirinktą harmonijoje su jūsų odos atspalvio tonas.

• Aukso. Auksinė suknelė leis Jums tapti nekilnojamojo karalienė šventinio naktį. Auksas yra intriguojantis nei raudona, todėl geriausiai tinka elegantiškas lakonišką stilių.

• Ruda. Rudi gali būti derinamas su aukso ornamentais. Tai ne tik harmoningas derinys, bet taip pat yra puikus sprendimas šiuo konkrečiu Naujųjų metų susitikimą.

• Geltona. Taip pat tinka susitikimo su Gaidžio metais, tačiau šiuo atveju tai turėtų būti šviesus ir sotus. Šviesiai geltonos Gaidys pan.

• Oranžinė. Linksmas ir teigiamas spalvų, tinka ryškiai ir ugningą Naujųjų metų šaliai.

• Burgundija. Tonas bordo kostiumas tie norite derinti ryškumą su tam tikra atrama ir tobulinimas. Labai prabangus spalva, maišymo gerai su auksu.

• Juodas. Juoda - tai klasikinis, ir ji gali būti įvykdyti bet atostogų. Bet specialiai Gaidžio metais turėtų papildyti jį ryškiomis priedai ugningą tonai.

priedai

Mėgstamiausia metalo ateinančiais metais - yra auksas. Jūs galite pridėti paveikslėlį, kaip brangenybės ir gražūs papuošalai. Galite pasiimti masyvi ir pastebimų koljė, auskarai, žiedai. Jie gali būti papuoštas su gražia spalvotų akmenų, nes gaidys mėgsta blizgesį, blizgesį ir išsiskirti. Galite pasiimti gražus sagė skaitmenų gaidys. Batai ir rankinės gali būti ir klasikinis ir ekstravagantiškų - svarbu, kad jie nėra prieštaringi su pagrindinio aprangą.