parduotuvė vyrai

Viename mieste, atidarė parduotuvę, kurioje moterys gali pasirinkti ir įsigyti vyrą. Prie įėjimo į parduotuvę buvo pakabintas darbo parduotuvė taisykles:

1) Galite aplankyti šią parduotuvę tik vieną kartą gyvenime.

2) mūsų parduotuvėje aukštuose 6: Vyrų kokybės didėja kiekviename aukšte.

3) Jūs galite pasirinkti bet kokį žmogų ant grindų arba pakilti virš.

4) yra griežtai draudžiamas grįžti į žemiau grindų.

Viena moteris kurį laiką abejojo, betdar aš nusprendžiau aplankyti "parduotuvė vyrai", rasti gyvenimo partnerį. Ir čia jis yra prie įėjimo ... atidžiai perskaitykite taisykles, ji nuėjo į parduotuvę ir apsidairė pirmame aukšte. Ten ji pamatė ženklą: ". Vyrai, kurie turi darbą" Jis nusišypsojo ir nebuvo likti čia, moteris nuėjo į antrą aukštą.

Ženklas antrame aukšte pranešė :. "vyrų, kurie darbo ir tiems, kurie mėgsta vaikus" Jis nusišypsojo ir nebuvo svyruos čia, moteris išvyko į trečiame aukšte.

Ženklas trečiame aukšte skaityti: "Vyrai, kurie turi darbą, mylintis vaikus ir labai gražus." "Oho! - moteris nustebino. - Ir tai yra ", bet šypsena ir nebuvo likti čia, moteris išvyko į ketvirtame aukšte !.

Ženklas ketvirtame aukšte buvo šaliaturinys: "Vyrai turintys darbą, mylintis vaikus, apakinti grožį ir padėti aplink namą." "Fantastic! - moteris sušuko. - Tai yra labai sunku atsispirti "Bet sako, kad tai šypsosi, moteris išvyko į penktame aukšte !.

Šiame aukšte moteris ant ženklo skaityti taip: "Vyrai, kurie turi darbą, mylintis vaikus, apakinti grožį, padėti aplink namą ir labai romantiška." Moteris tikrai norėjo likti šiame aukšte ir pasirinkti vyrą, bet ji bėgo šeštame aukšte.

Ten ji pamatė ženklą: "Jūs esate šioje grindų lankytojo №2816973, informuojame Jus, kad nėra vyrų. Šiame aukšte yra tik dar kartą įrodo, kad moteris negali būti tenkinami. Dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje!

Beje, priešais "Parduotuvė vyrų" jau seniaiJi veikia "parduotuvė žmonas". Pirmame aukšte yra moterys, kurie myli seksas. Antrame - turtingas, mylintis sekso. Ir trečia per šeštą aukštus, todėl niekas neturi dingo ...