7 Star poros, kad saugoti asmens gyvenimo paslaptis

Privatų gyvenimą žvaigždžių - nuolatinės diskusijos objektas. Kai įžymybės suprasti savo gerbėjų norą daugiau sužinoti apie savo stabų ir atvirai dalintis informacija apie savo gyvenimą. Kiti atidžiai saugoti asmeninius ir šeimos paslaptis nuo išorinio dėmesio.

1. Irina Shayk ir Bredli Kuper

Rusų supermodelis Irina Shayk ir HolivudoAktorius Bredli Kuper kartu dvejus metus, ir visą šį laiką jų gyvenimo naujienos žiniasklaida yra tik iš saviškių. Dėl artimas šaltinis pora ir nuotraukų paparaciai, mes žinome, kad Irina Bradley planuojate vestuves ir laukiasi kūdikio. Pasak gandų, kaklo ir Cooperis susituokė vasaros pabaigoje, o pirmagimis meile (vaiko lytis dar nežinoma) gims balandžio pabaigoje arba gegužės pradžioje.

2. Mila Kunis ir Ashton Kutcher

Mila Kunis ir Ashton Kutcher mėgsta erzintiŽiniasklaida ir gerbėjai. Kunis jau seniai paslėpti pirmąjį nėštumą, ir kai 2014 m, aktorė pagimdė dukrą Wyatt, ji ir jos vyras atsisakė skelbti nuotraukas savo socialinio tinklo. Vestuvių Kunis ir Kutcheris ir visiškai sugebėjo ratą aplink pirštą - jie patvirtino kelis kartus, o po to neigė santuoką faktą, ir galiausiai pranešė, kad jau po to, kai oficialiai įteisino savo santykius 2015 metų vasarą. Pernai Mila pastojo antrą kartą. Šį kartą aktoriai vis dar nusprendė informuoti žiniasklaidą apie tai iš anksto - nėštumo žinia, kai Kunis buvo trys mėnesiai. Praėjusių metų gruodžio mėnesį, Mila "ir C. Ashton turėjo sūnų Dimitri.

3. Bleyk Layvli ir Ryan Reynolds

Pristatome Bleyk Layvli ir Ryan ReynoldsTai įvyko filmo rinkinys "žalia Žibintai". Jo romanas aktoriai kruopščiai slepiama, o 2012 m vestuvių, kviečiami tik 35 žmonių. Po dvejų metų, po santuokos žvaigždė "Gossip Girl" serijos tapo nėščia. Tas faktas, kad ji buvo nėščia, aktorė sakė, tik tada, kai aš pradėjau pastebėti ją suapvalinti pilvą. Vardas, lytis ir gimimo data, tiksli dukrą pavadino Džeimsas garų išslaptinti ne iš karto. "Tai mergaitė kada nors užaugs ir žinau, kad aš blabbed savo vardą visame pasaulyje per nacionalinę televiziją. Bijau ji nepatinka, ir aš apgins ją ", - jis aiškino sprendimą Ryan Reynolds. 2016 spalio Bleyk Layvli pagimdė savo antrąjį vaiką. Aktorė nebuvo paskelbti nėštumą, bet tiesiog pasirinko pabrėždamas savo poziciją komplektai raudonu kilimu Kanų kino festivalyje. Apie vaikų srityje Reynoldsas netyčia pražiopsoti Twitter (bent Blake ir Ryan duktė gimė iš naujo), ir jie buvo pavadinta tik per mėnesį po jos gimimo, tuo įrengimo žvaigždžių Ryan Reynolds ceremoniją "Walk of Fame" į Holivudą, kur pora pirmą kartą pasirodė kartu su vaikais.

4. Eva Mendes ir Ryan Gosling

Nuo filmo "Niujorko šešėlyje" nuo premjerosšaudymai, kad jie turėjo romaną, Eva Mendes ir Ryan Gosling beveik neatrodo kartu visuomenei. Nors Gosling nusifilmavo filme ir kovoja už "Oskaro", jo mylimasis nuo grisus Paparazzi tėvo dviejų dukterų, Esmeralda ir Amado. Aktoriai apsaugoti savo vaikus nuo žiniasklaidos dėmesio, ir nerodo jiems pasaulyje.

5. Dzhastin Teru ir Jennifer Aniston

Po jos skyrybų Brad Pitt, Jennifer AnistonAš nusprendė atskleisti asmeninį gyvenimą ekrane. Todėl aktorė su Dzhastinom Teru žiniasklaidos santykiai sužinojo tik šešis mėnesius po to, kai jų susitikimams pradžioje, bet pamatyti juos kartu prasidėjo daug anksčiau. «Daugiau informacijos bus: juos dalintis - tarsi jų pačių rankomis sukurti kankinimo priemonę," - Justinas atsakė į visus klausimus apie Jennifer. Prieš aštuoniolika mėnesių, Aniston ir Theroux susituokė. Ceremonija buvo uždarytas: aktoriai pakvietė svečius į tariamą gimimo Justin ir uždraustų nuotraukas dieną. Apie šeimos gyvenimo Aniston ir Theroux retai papasakojo ir patarė netikėti viską, ką skaityti apie juos žiniasklaidoje.

6. Deniel Kreyg ir Reychel Vays

Romos Deniela Kreyga ir Reychel Vays prasidėjofilmas "Dream House" 2010 m. Po šešių mėnesių, į paslapties sąlygomis, jie buvo vedęs, kurioje dalyvavo tik keturi žmonės, du iš jų buvo vaikai Suite - Ella, Craigo dukra iš pirmosios santuokos su Fiona Loudon ir Henry, iš Weiss sūnų Darren Aronofsky. Laikyti paslaptis renginius savo asmeniniame gyvenime - pagrindinis principas, iš žvaigždžių. "Kai esate jauni, jūs delishsya su kitais beveik visiems. Su amžiumi šis poreikis dingsta. Mes Danielis bandė ne reklamuoti savo santykius. Tai suteikia mums galimybę gyventi savo gyvenimą ", - jis aiškino 007 sutuoktinį viename iš interviu.

7. Rosie Hantingtono-Whiteley ir Dzheyson Steytem

Modelis Rosie Huntington-Whiteley ir aktorius Dzheyson Steytem pirmą kartą susitiko 2010 metais muzikos festivalyje

Coachella. apie
Rosie prašymas, ji ir jos naujasis vaikinas ilgą laiką nebuvo išduoti savo romaną
viešumas. Prieš interviu, jie paprašė žurnalistų užduoti klausimus apie bet kokia tema,
išskyrus asmeninio gyvenimo. "Aš tada skaityti viską, ką rašė apie mane internete, ir tai
tik mane nužudyti ", - vėliau sakė ji britų top modelis. jų dalyvavimas
pora neplanavo pranešti, bet aštrių akimis reporteriai pastebėjo ant piršto
Modelis žiedas, žvaigždės turėjo patvirtinti savo spėlionės. dabar rožinis
Ji išjudina gandus apie jos nėštumo, pasirenkant laisvus drabužius, apimantis bent
žmonių pilvas rankomis ir atsisako komentuoti.