Gavėnia: 10 priežasčių laikytis tradicijų

Gavėnia - tai 48 dienų susilaikymas nuo pagundos iš viso. Tai ankstesnė Velykos yra grynai religinis įvykis, susijęs su 40-dieną Jėzus pasninkavo dykumoje. Per nevalgius asmuo turi būti valomi, nesdvasiškai ir fiziškai. Kaip sielai - tai atgailos, kad, atsižvelgiant į bylos - griežtos dietos. Nepaisant to, Gavėnia - tai ne skausmas ir kančia dėl asmens ir atidėjimo laikotarpį atmetimo senas ir naujas įsigijimą. Šis straipsnis padės jums suprasti, kai pasninko tradicijos ir gali susidurti laikytis jos taisyklių ir tradicijų.

1.

Įvadas į dvasingumą

Pasninkas - tai, visų pirma, darbas jossiela. Tai galimybė suprasti sielos, jos esmę, svarbą, suprasti savo asmeninį požiūrį į "sielos" koncepciją ir galbūt ką nors pakeisti save, tuo geriau.

2.

Valymas sielai

Per gavėnią, bandyti gauti net gražiau,teisingiau ir geriau. Pagalba tiems, kuriems reikia padėti skurstantiems, priversti save tylėti konflikto metu, padaryti dovaną savo mylimam žmogui jokios priežasties, sudaryti taiką su priešų, ir spręsti, pagaliau dėl veiksmų, į kurį anksčiau neturėjo pakankamai dvasinės stiprybės! Atkreipkite dėmesį į smulkmenas savo kasdieniu elgesiu, išnaikinti blogus įpročius, ir jūs jausitės stipresni dvasia.

3.

Darbas žodyną

Nors badavimo negalima naudoti blevyzga. Paimkite jį į savo dėmesį, ir pakeisti teksto parazitų kultūros sinonimai. Jūs praturtins savo žodyną ir plėsti savo žodyną, jūs netrukus jausti, kad ne buvo malonu pabendrauti su jumis.

4.

Sodrinimas kultūros vertybių

Religija - tai dalis mūsų kultūros, ir DidžiosiosĮrašas - geras pretekstas sužinoti daugiau apie tai. Paimkite šiek tiek laiko perskaityti dvasinę literatūrą, dažnai aplankyti šventyklą ir paslaugas, nedvejodami paklausti, kaip vyko ta ar tradicijas, neturi būti tingus ieškoti informacijos. Šios žinios padės jums išplėsti savo akiratį ir tapti labiau protinga, sugebėti paaiškinti vaikui ar net užsieniečiui į klausimus, kurie neišvengiamai turi įtakos bendrą lygį jūsų vystymuisi.

4 daugiau priežasčių antrame puslapyje

</ P>