Tendencijos plaukų spalvos pavasarį

Pavasaris - tai laikas, kai mes norime pakeisti. Paprasčiausias ir efektyviausias būdas pakeisti įvaizdį - tai plaukų spalva. Šiuo atžvilgiu jis pasiūlė įdomių tendencijų, kad bus malonumas tiek fiziniams atspalvių mėgėjams, ir gerbėjai kažką ekstravagantiška skaičių.

1. Balayazh

Nors nuolat rodomas naujas technologijasplaukų dažymas, balayazh nesiruošia pasiduoti savo pozicijas. Jis gali būti daug meilės - nereikia reguliariai padažyti šaknis, plaukus ir naujai pažvelgti, gebėjimas įtraukti juos apimtį ir universalumą, nes balayazh atrodo fantastinis bet garbanos pavėsyje.

2. Bloranzh

Gražus vardas paskirta derinys bloranzhšviesūs ir oranžinės spalvos ant plaukų. Tai yra nauja tendencija, kad ką tik pasirodė, bet jau aktyviai įsibėgėja populiarumas. Iš pradžių ši tendencija yra įkūnyta subtilus pastelės, bet ten buvo ir kitų įdomių variantų: birių persikų, sudegė vario oranžinė, "rožinė greipfrutų" ir net ryškiai oranžinės spalvos. Tokiu būdu, šios srities specialistams ir gali būti atliktas bloranzh labai pastelinės dažymą ir sultingas ir sotieji variacijas visdrosmīgākos.

3. "Tigro akis"

Gražus ir šiltas koloritas, kuris patiksmėgėjai natūralumo. Pagrindas menas - šokolado kryptys su medumi, gintaro, karamelės (- iš šiltos spalvos naudojimas pagrindinė sąlyga) derinys. Technika jau įvertino daugelis žvaigždžių.

4. Platina Šviesiaplaukis

Tai nėra nauja tendencija, tačiau dabar jis tapoypač populiarus. Ji mėgsta dizaineriai ekstravagantiška trumpą šukuoseną. Platina Šviesiaplaukis - tai gražus, tačiau atkreipkite dėmesį, kad dėl tokio plaukai turėtų būti pasirūpinta atsargiai, nes paaiškinimo procedūra paveikia juos agresyviai.

5. Tamsiai šviesūs

Kitas atspalvių blondinės variantas, bet daugiaunatūralus. Jūs galite eksperimentuoti su technika. Visų rūšių Ombre balayazh ir spalvinimo atrodo gražiai ji yra natūralių spalvų Tamsiai šviesūs.

6. Sočiosios Raudona

Vienas iš plaukų mylimiausių gėlių dizaineriųšį sezoną. Ji turi būti šilta, o jo plaukai turi šviesti. Nors kaštonų atspalvių anksčiau buvo laikomi dabar žiemos Stilistai pertrauka stereotipus.

7. Ugnies raudona

Madinga raudona šį sezoną bus siena suraudona. Šis skirtumas gali padėti atnaujinti įvaizdį mergina natūralios raudonų plaukų - tik tonizuojantis agentus. Pažvelgus modeliai madų šou, galima daryti išvadą, kad sezonas bus karštas. Ir tokie sultingi atspalviai atrodo gerai ir sklandžiai plaukai, ir kuriuo sprogdinimo sodrus.

8. pastelinių atspalvių

Subtilūs ir lengvi pastelinių atspalvių plaukai visadarasti savo gerbėjų. Jie suteikia galimybes rinktis: dulkėtoje alyvinė, prislopintas rožinė kvarcas, braškių BROND nontrivial pistacijų ir pan. Dizaineriai mums parodė ir atspalvių mėlyna meilę, kuri gali būti naudojama dažymo individualias juostomis arba visus plaukus. Taip pat plačiai naudojamas pastelinės būdai Ombre ir balayazh.